PÓŁKOLONIE WAKE SUN AND FUN 2024

Zbiórki i odjazd na półkolonie:

  • CENTRUM OLIMPIJSKIE- Żoliborz
  • SP nr 204, ul. Bajkowa, Wawer-Radość

Dla tych młodszych, którzy są jeszcze za mali na nasz obóz, ale kochają sport, dobrą zabawę i chcieliby przeżyć z nami swoją pierwszą niezapomnianą letnią przygodę, no i oczywiście przygotować się na swój pierwszy obóz ;) oraz dla tych, którym nie udało się pojechać po prostu w tym roku na obóz, lub jest im ciągle mało i potrzebują szaleństw od rana na spożytkowanie energii - już jako nasz stały punkt wakacyjnego harmonogramu - PÓŁKOLONIE!

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:30, a wszystko to niedaleko Warszawy na zaprzyjaźnionym wakepark’u Wake For Friends w Grodzisku Mazowieckim. (Niektórzy rodzice znają już to miejsce z naszych pikników na zakończenie sezonu.) Zabawy i treningi na świeżym powietrzu, nad jeziorkiem, pluskanie się w wodzie, akrobatyka na trampolinach, turnieje piłki nożnej, badmintona, gry terenowe, ognisko, zajęcia plastyczne, wyścigi na deskach typu Sup, judo itd. A dla chętnych nauka pływanie na wakeboardzie pod okiem instruktorów!

Świetna zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych :)

W cenie obozu jest codzienne pływanie na pompowanym kole, desce i na brzuchu a dla chętnych również na wakeboardzie (5h dziennie).

W tym roku robimy tylko jeden turnus, grupka jest bardzo kameralna a ilość miejsca baaaardzo ograniczona!

Zobaczcie film z naszych pierwszych półkolonii tego lata!

Jak się zarejestrować

REJESTRACJA DOKONUJEMY PRZEZ SYSTEM SPORTSMANAGO

Poniżej znajdą Państwo obrazkową instrukcją zapisu i opłaty zadatku.

Przypominamy, że tylko wpłata zadatku gwarantuje miejsce! Pozostałą kwotę opłacamy w dniu rozpoczęcia półkolonii na zbiórce.


ZAPISY NA PÓŁKOLONIE ONLINE