Jak się zapisać?

 

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące treningów i zapisów w naszym klubie.

Na zajęcia Judo w naszym klubie serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat. Możliwe jest zapisanie dziecka, które nie mieści się w podanym przedziale wiekowym po wcześniejszej konsultacji z trenerem. W niektórych placówkach prowadzimy grupy przedszkolne dla dzieci od 4 roku życia.
Jeżeli godziny treningów nie zgrywają się z planem lekcji jest możliwość zapisania dziecka do innej grupy o innym stopniu zaawansowania po konsultacji z trenerem prowadzącym.

Odbieramy dzieci ze świetlicy szkolnej.

JAK SIĘ ZAPISAĆ???

1. Wejdź w zakładkę PLACÓWKI, sprawdź gdzie trenujemy, wybierz interesującą Cię szkołę, przeczytaj opis, sprawdź dni i godziny treningów oraz wysokość składki.
2. Skontaktuj się z trenerem.
3. Przyjdź na trening próbny (przez trening próbny rozumiemy pierwszy trening dziecka w danej grupie, nie ma tworzonych specjalnych dni treningów próbnych)
4. Kliknij i zapisz się na trening próbny!

Zapisy ONLINE do grup obejmują placówki:
– Bajkowa
– Balkonowa
– Turmoncka
– Legionowo (ZSP2 szkoła i przedszkole)
– Tołstoja

Samo zapisanie się ONLINE do niczego nie zobowiązuje, ale gwarantuje miejsce w grupie. Dopiero dostarczenie trenerowi wypełnionych dokumentów przesłanych do Państwa wraz z mailem powitalnym finalizuje zapis.

CO WARTO WIEDZIEĆ ?

 1. STRÓJ NA PIERWSZE ZAJĘCIA I OBOWIĄZKOWA WODA– na treningu próbnym dziecko musi mieć strój sportowy, czyli koszulka + spodenki – ważne by były bez suwaków, najlepiej z długimi nogawkami, obuwie na zmianę (dzieci ćwiczą na bosaka, ale poruszają się po szkole w zmienionym obuwiu, dzięki temu nie wnoszą piachu/brudu na mate (preferowane obuwie typu klapki, crocsy, japonki), butelkę 0,5 l. wody (bardzo prosimy o zwrócenie uwagi co piją dzieci – unikamy wód słodzonych typu woda cytrynowa/truskawkowa etc, soków i napoi gazowanych). Trener prowadzący wskaże, w którym miejscu na sali taką butelkę można postawić – WAŻNE! Prosimy o podpisywanie lub oznaczanie butelek – np. jaką nakleją by dziecko wiedziało, która jest jego lub stosowanie bidonów z oznaczeniami.
 2. NIEPRZEBYWANIE RODZICÓW PRZY MACIE– jedną z zasad w naszym klubie jest nieprzebywanie rodziców przy macie podczas treningów – wiemy, że na samym początku będzie to trudne, ale staramy się by dzieci przyzwyczajały się do trenera, podczas zajęć zwracały uwagę na kolegów i trenera a nie na rodziców, którzy siedzą wkoło maty. Każdy pierwszy trening w miesiącu jest dla Państwa otwarty. Po okresie przejściowym, czyli ok. miesiąca od rozpoczęcia sezonu trenerzy będą egzekwowali tą zasadę. Z doświadczenia wiemy, że dzieci dużo lepiej koncentrują się na zajęciach, gdy rodzica nie ma w pobliżu. Przy salach przygotowane są dla Państwa ławeczki, gdzie mogą Państwo przeczekać trening.
 3. CO PRZED TRENINGIEM– prosimy pamiętać by przed zajęciami pójść z dzieckiem do toalety, by nie było potrzeby wychodzenia w trakcie treningu.

DALSZE KROKI PO ODBYCIU TRENINGU PRÓBNEGO?

 1. Deklaracje po odbyciu treningu próbnego należy pobrać ze strony internetowej dokumenty członkowskie (deklarację członkowską, statut, regulamin i warunki uczestnictwa) i zapoznać się z ich treścią. Najpóźniej na trzecim treningu musi zostać złożona u trenera prowadzącego deklaracja członkowska.

OPŁATY.

 1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie opłacanie składki członkowskiej. Wpłatę należy dokonać do 10 dnia danego miesiąca. W tytule przelewu należy wpisywać : nazwisko i imię (osoby trenującej), grupa do której uczęszcza dziecko, miesiąc i rok za jaki jest dokonana wpłata z dopiskiem „składka członkowska”. Np. Kowalski Jan, R3, wrzesień 2017, składka członkowska.
 2. Wysokość składki jest niezależna od ilości zajęć, w jakich uczestniczy członek klubu. Wysokość składki zawiera się między 100-150 zł i jest uzależniona od placówki w której odbywają się zajęcia. Aktualne stawki za zajęcia na dany rok umieszczone są zawsze na naszej stronie www w zakładce PLACÓWKI.
 3. Opłata jest zryczałtowana i nie zależy od ilości zajęć w miesiącu (ferie, przerwy świąteczne itp.) ani od frekwencji dziecka na zajęciach. Miesiące lipiec i sierpień są miesiącami wolnymi.
 4. Opłat można dokonywać przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem systemu DOT PAY do czego bardzo zachęcamy. To bardzo wygodne i bezproblemowe.

UBEZPIECZENIE.

 1. Każde dziecko u nas w klubie musi wykupić ubezpieczenie. Koszt to 30 zł za cały rok.
 2. Ubezpieczenie to obejmuje tylko nasze zajęcia oraz udział we współzawodnictwie. W związku z tym, że dzieci są zazwyczaj ubezpieczone w placówkach oświatowych (przedszkola lub szkoły) albo prywatnie, dlatego to ubezpieczenie obejmuje minimum. Bardzo często nasze zajęcia są traktowane jako sport wysokiego ryzyka i są wyłączane spod innych ubezpieczeń, dlatego wykupienie u nas jest obowiązkowe. W skali roku jest to niska kwota, a zarówno my jak i Państwo mamy pewność, że dzieci są ubezpieczone.
 3. Ubezpieczenie opłacamy wraz z pierwszą składką członkowską, na to samo konto co składka (może być w jednym przelewie, w tytule wystarczy dopisać „+ubezpieczenie”).

STRÓJ DO JUDO.

 1. Do treningu w grupach początkujących potrzebne są tylko długie spodnie dresowe i koszulka. Dzieci trenujące dłużej będą potrzebowały stroju do Judo- Judogi. Przed zakupem proszę skonsultować się z trenerem, który doradzi jaki sprzęt zakupić. Proszę pamiętać, że strój do judo różni się od stroju do karate czego do końca nie wiedzą sprzedawcy w dużych sieciowych sklepach sportowych.

REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA.

 1. Rezygnacja z członkostwa w klubie musi mieć formę pisemną – poprzez formę pisemną rozumiemy pismo lub jego skan przesłany na adres korespondencyjny klubu lub adres mailowy. Rezygnację należy złożyć na 10 dni przed końcem miesiąca, aby rezygnacja obowiązywała od następnego miesiąca (czyli aby zrezygnować od kwietnia, rezygnacja musi wpłynąć do klubu do 20 marca).
 2. Samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa, obowiązek opłacania składek mija w momencie złożenia rezygnacji, aby rezygnacja została przyjęta muszą być uregulowane wszystkie zobowiązania wobec klubu, w tym płatności.

Nabory do klubu prowadzimy przez cały rok, natomiast dbając o jakość zajęć to sekcja i trener ostatecznie podejmują decyzję do której grupy może dołączyć nowy uczestnik.