Jak się zapisać?

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące treningów i zapisów w naszym klubie.

Na zajęcia Judo w naszym klubie serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat. Możliwe jest zapisanie dziecka, które nie mieści się w podanym przedziale wiekowym po wcześniejszej konsultacji z trenerem. W niektórych placówkach prowadzimy grupy przedszkolne dla dzieci od 4 roku życia.
Jeżeli godziny treningów nie zgrywają się z planem lekcji jest możliwość zapisania dziecka do innej grupy o innym stopniu zaawansowania po konsultacji z trenerem prowadzącym.

Odbieramy dzieci ze świetlicy szkolnej!

JAK SIĘ ZAPISAĆ???

1. Wejdź w zakładkę PLACÓWKI, sprawdź gdzie trenujemy, wybierz interesującą Cię szkołę, przeczytaj opis, sprawdź dni i godziny treningów oraz wysokość składki.
2. Skontaktuj się z trenerem.
3. Przyjdź na trening próbny (przez trening próbny rozumiemy pierwszy trening dziecka w danej grupie, nie ma tworzonych specjalnych dni treningów próbnych)
4. Kliknij i zapisz się na trening próbny!

Zapisy ONLINE do grup obejmują placówki:

 • Warszawska- Łomianki
 • Mścisławska
 • Tołstoja
 • Legionowo (ZSP2 szkoła i przedszkole)
 • Turmoncka
 • Balkonowa
 • Bajkowa

Samo zapisanie się ONLINE do niczego nie zobowiązuje, ale gwarantuje miejsce w grupie. Dopiero dostarczenie trenerowi wypełnionych dokumentów przesłanych do Państwa wraz z mailem powitalnym finalizuje zapis.

CO WARTO WIEDZIEĆ ?

 1. STRÓJ NA PIERWSZE ZAJĘCIA I OBOWIĄZKOWA WODA– na treningu próbnym dziecko musi mieć strój sportowy, czyli koszulka + spodenki/leginsy – ważne by były bez suwaków, najlepiej z długimi nogawkami (na akrobatykę z krótkimi), obuwie na zmianę (dzieci ćwiczą na bosaka, ale poruszają się po szkole w zmienionym obuwiu, dzięki temu nie wnoszą piachu/brudu na mate (preferowane obuwie typu klapki, crocsy, japonki), butelkę 0,5 l. wody (bardzo prosimy o zwrócenie uwagi co piją dzieci – unikamy wód słodzonych typu woda cytrynowa/truskawkowa etc, soków i napoi gazowanych). Trener prowadzący wskaże, w którym miejscu na sali taką butelkę można postawić – WAŻNE! Prosimy o podpisywanie lub oznaczanie butelek – np. jaką nakleją by dziecko wiedziało, która jest jego lub stosowanie bidonów z oznaczeniami.
 2. NIEPRZEBYWANIE RODZICÓW PRZY MACIE– jedną z zasad w naszym klubie jest nieprzebywanie rodziców przy macie podczas treningów – wiemy, że na samym początku będzie to trudne, ale staramy się by dzieci przyzwyczajały się do trenera, podczas zajęć zwracały uwagę na kolegów i trenera a nie na rodziców, którzy siedzą wkoło maty. Każdy pierwszy trening w miesiącu jest dla Państwa otwarty. Po okresie przejściowym, czyli ok. miesiąca od rozpoczęcia sezonu trenerzy będą egzekwowali tą zasadę. Z doświadczenia wiemy, że dzieci dużo lepiej koncentrują się na zajęciach, gdy rodzica nie ma w pobliżu. Przy salach przygotowane są dla Państwa ławeczki, gdzie mogą Państwo przeczekać trening.
 3. CO PRZED TRENINGIEM– prosimy pamiętać by przed zajęciami pójść z dzieckiem do toalety, by nie było potrzeby wychodzenia w trakcie treningu.

DALSZE KROKI PO ODBYCIU TRENINGU PRÓBNEGO?

 1. Po odbyciu treningu próbnego należy pobrać ze strony internetowej dokumenty członkowskie (deklarację członkowską, zgodę na udział w zajęciach, regulamin z regulaminem opłat) zapoznać się z ich treścią i podpisać je. Dokumenty te należy dostarczyć trenerowi prowadzącemu na kolejny trening. Osoby zapisujące się przez system Sportsmanago otrzymają komplet dokumentów mailem po rejestracji.

OPŁATY.

 1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest opłacenie składki członkowskiej. Wpłatę należy dokonać do 10 dnia danego miesiąca. W tytule przelewu należy wpisywać : nazwisko i imię (osoby trenującej), grupa do której uczęszcza dziecko, miesiąc i rok za jaki jest dokonana wpłata z dopiskiem „składka członkowska”. Np. Kowalski Jan, R3, wrzesień 2017, składka członkowska.
 2. Osoby zapisujące się przez system Sportsmanago otrzymają dla każdego dziecka indywidualny nr konta do opłacania składek . Jest to nr tylko do opłat składek i ubezpieczenia. Nie robimy na niego przelewów za obozy, itp. Nr ten po zarejestrowaniu się znajdą Państwo w PANELU RODZICA w zakładce WPŁATY.
 3. Wysokość składki jest niezależna od ilości zajęć, w jakich uczestniczy członek klubu. Wysokość składki jest uzależniona od placówki w której odbywają się zajęcia. Aktualne stawki za zajęcia na dany rok umieszczone są zawsze na naszej stronie www w zakładce PLACÓWKI.
 4. Wysokość składki w każdym miesiącu jest taka sama od września do czerwca, niezależnie od wypadających zajęć ze względu na święta, ferie itp. Wyłączone z opłat są jedynie lipiec i sierpień. Składki to opłata roczna (przewiduje około 70 treningów wciągu roku) podzielona na 10 równych części.
 5. Opłat można dokonywać przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem systemu DOT PAY do czego bardzo zachęcamy. To bardzo wygodne i bezproblemowe.

UBEZPIECZENIE.

 1. Każde dziecko u nas w klubie musi wykupić ubezpieczenie. Koszt to 30 zł za cały rok.
 2. Ubezpieczenie to obejmuje tylko nasze zajęcia oraz udział we współzawodnictwie. W związku z tym, że dzieci są zazwyczaj ubezpieczone w placówkach oświatowych (przedszkola lub szkoły) albo prywatnie, dlatego to ubezpieczenie obejmuje minimum. Bardzo często nasze zajęcia są traktowane jako sport wysokiego ryzyka i są wyłączane spod innych ubezpieczeń, dlatego wykupienie u nas jest obowiązkowe. W skali roku jest to niska kwota, a zarówno my jak i Państwo mamy pewność, że dzieci są ubezpieczone.
 3. Ubezpieczenie opłacamy wraz z pierwszą składką członkowską, na to samo konto co składka (może być w jednym przelewie, w tytule wystarczy dopisać „+ubezpieczenie”).

STRÓJ DO JUDO.

 1. Do treningu w grupach początkujących potrzebne są tylko długie spodnie dresowe i koszulka. Dzieci trenujące dłużej będą potrzebowały stroju do Judo- Judogi. Przed zakupem proszę skonsultować się z trenerem, który doradzi jaki sprzęt zakupić. Proszę pamiętać, że strój do Judo różni się od stroju do karate czego do końca nie wiedzą sprzedawcy w dużych sieciowych sklepach sportowych.

REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA.

 1. Rezygnacja z zajęć przyjmowana jest tylko w formie pisemnej na e-mail klubu: kontakt@judo-neko.pl. Brak rezygnacji przed końcem miesiąca skutkuje obowiązkiem opłaty składki za następny miesiąc.
 2. Samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa, obowiązek opłacania składek mija w momencie złożenia rezygnacji, aby rezygnacja została przyjęta muszą być uregulowane wszystkie zobowiązania wobec klubu, w tym płatności.

Nabory do klubu prowadzimy przez cały rok, natomiast dbając o jakość zajęć to sekcja i trener ostatecznie podejmują decyzję do której grupy może dołączyć nowy uczestnik.