Jak się zapisać?

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące treningów i zapisów w naszym klubie.

Na zajęcia w naszym klubie serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat. Możliwe jest zapisanie dziecka, które nie mieści się w podanym przedziale wiekowym po wcześniejszej konsultacji z trenerem. W niektórych placówkach prowadzimy grupy przedszkolne dla dzieci od 4 roku życia.
Jeżeli godziny treningów nie zgrywają się z planem lekcji jest możliwość zapisania dziecka do innej grupy o innym stopniu zaawansowania po konsultacji z trenerem prowadzącym.

Odbieramy dzieci ze świetlicy szkolnej!

JAK SIĘ ZAPISAĆ???

1. Wejdź w zakładkę PLACÓWKI, sprawdź gdzie trenujemy, wybierz interesującą Cię szkołę, przeczytaj opis, sprawdź dni i godziny treningów oraz wysokość składki.
2. Skontaktuj się z trenerem.
3. Przyjdź na trening próbny (przez trening próbny rozumiemy pierwszy trening dziecka w danej grupie, nie ma tworzonych specjalnych dni treningów próbnych)
4. Kliknij i zapisz się na trening próbny!

Samo zapisanie się ONLINE do niczego nie zobowiązuje, ale gwarantuje miejsce w grupie. Dopiero dostarczenie trenerowi wypełnionych dokumentów przesłanych do Państwa wraz z mailem powitalnym finalizuje zapis.

ZAPISY ONLINE

CO WARTO WIEDZIEĆ ?

Po zapisaniu się do otrzymają komplet dokumentów mailem po rejestracji.

 1. STRÓJ NA PIERWSZE ZAJĘCIA I OBOWIĄZKOWA WODA– na treningu próbnym dziecko musi mieć strój sportowy, czyli koszulka + spodenki/leginsy – ważne by były bez suwaków, najlepiej z długimi nogawkami (na akrobatykę z krótkimi), obuwie na zmianę (dzieci ćwiczą na bosaka, ale poruszają się po szkole w zmienionym obuwiu, dzięki temu nie wnoszą piachu/brudu na mate (preferowane obuwie typu klapki, crocsy, japonki), butelkę 0,5 l. wody (bardzo prosimy o zwrócenie uwagi co piją dzieci – unikamy wód słodzonych typu woda cytrynowa/truskawkowa etc, soków i napoi gazowanych). Trener prowadzący wskaże, w którym miejscu na sali taką butelkę można postawić – WAŻNE! Prosimy o podpisywanie lub oznaczanie butelek – np. jaką nakleją by dziecko wiedziało, która jest jego lub stosowanie bidonów z oznaczeniami.
 2. PRZYPOMINAMY ŻE AKTUALNIE RODZICE NIE MOGĄ WCHODZIĆ NA TEREN SZKOŁY.
  NIEPRZEBYWANIE RODZICÓW PRZY MACIE– jedną z zasad w naszym klubie jest nieprzebywanie rodziców przy macie podczas treningów – wiemy, że na samym początku będzie to trudne, ale staramy się by dzieci przyzwyczajały się do trenera, podczas zajęć zwracały uwagę na kolegów i trenera. Z doświadczenia wiemy, że dzieci dużo lepiej koncentrują się na zajęciach, gdy rodzica nie ma w pobliżu.
 3. CO PRZED TRENINGIEM– prosimy pamiętać by przed zajęciami pójść z dzieckiem do toalety, by nie było potrzeby wychodzenia w trakcie treningu.

DALSZE KROKI PO ODBYCIU TRENINGU PRÓBNEGO?

Po odbyciu treningu próbnego należy pobrać dokumenty z maila otrzymanego po rejestracji do systemu Sportsmanago lub pobrać je ze strony z zakładki DO POBRANIA (deklaracja członkowska, zgoda na udział w zajęciach, regulamin w tym regulamin opłat)(x) zapoznać się z ich treścią i podpisać je. Dokumenty te należy dostarczyć trenerowi prowadzącemu na kolejny trening.

OPŁATY.

   1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie co miesięcznej składki członkowskiej. 
  • Grupy rejestrujące się w systemie Sportsmanago dokonują przelewu na indywidualny numer konta generowany przez system. Nr ten po zarejestrowaniu się znajdą Państwo w PANELU RODZICA w zakładce WPŁATY.
  • Na indywidualny numer konta wpłacane są wyłącznie składki członkowskie. NIE JEST to konto do uiszczania wpłat za obozy oraz inne należności. 
  • Opłat można dokonywać przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem systemu DOT PAY do czego bardzo zachęcamy. To bardzo wygodne i bezproblemowe.
  • Grupy spoza systemu Sportsmanago ustalają metodę płatności z trenerem prowadzącym.
   1. Wpłatę należy dokonać do 10 dnia danego miesiąca.
   2. Wysokość składki jest niezależna od ilości zajęć, w jakich uczestniczy członek klubu. W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach nie ma możliwości odliczania części opłaty. Dziecko ma prawo odrobić treningi w dowolnej placówce
   3. Wysokość składki jest uzależniona od placówki w której odbywają się zajęcia. Aktualne stawki za zajęcia na dany rok umieszczone są zawsze na naszej stronie www w zakładce PLACÓWKI.
   4. Wysokość składki w każdym miesiącu jest taka sama od września do czerwca, niezależnie od wypadających zajęć ze względu na święta, ferie itp. Wyłączone z opłat są jedynie lipiec i sierpień. Składki to opłata roczna (przewiduje około 70 treningów wciągu roku szkolnego, czyli średnio 7 treningów w miesiącu) podzielona na 10 równych części. 
   5. W przypadku nieobecności przez cały miesiąc składka członkowska wynosi 40 zł , jest to opłata rezerwująca miejsce w grupie.
   6. W przypadku dłuższej przerwy w treningach (ponad miesiąc) sprawy rozliczeniowe ustalane są indywidualnie z trenerem.
   7. Pierwszorazowa opłata wpisowa do klubu jest darmowa, natomiast w przypadku ponownego zapisu do klubu po wcześniejszej rezygnacji, opłata wpisowa wynosi 80 zł.
   8. W przypadku dłuższych przerw spowodowanych czynnikami niezależnymi od klubu (np. pandemii), wprowadzone zostaną zajęcia online, które są równoważne z zajęciami stacjonarnymi.
   9. Rezygnacja z zajęć przyjmowana jest tylko w formie pisemnej na e-mail klubu: kontakt@judo-neko.pl. Brak rezygnacji przed końcem miesiąca skutkuje obowiązkiem opłaty składki za następny miesiąc.
   10. Samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie zwalnia z opłacania składki członkowskiej. 
   11. W razie nieopłacenia zajęć, uczestnik może nie zostać dopuszczony do treningu.

UBEZPIECZENIE.

 1. Każde dziecko u nas w klubie powinno mieć wykupione ubezpieczenie. Nie jest to obowiązkowe ale bardzo często nasze zajęcia są traktowane jako sport wysokiego ryzyka i są wyłączane spod innych ubezpieczeń. W skali roku jest to niska kwota, a zarówno my jak i Państwo mamy pewność, że dzieci są ubezpieczone.
 2. Koszt to 50 zł za cały rok. Ubezpieczenie to działa 24 godziny na dobę także poza naszymi treningami.
 3. Ubezpieczenie opłacamy wraz z pierwszą składką członkowską, na to samo konto co składka (może być w jednym przelewie, w tytule wystarczy dopisać „+ubezpieczenie”).
 4. Jeżeli wykupujecie Ubezpieczenie działa przez rok od momentu zaksięgowania opłaty.

STRÓJ DO JUDO.

 1. Do treningu w grupach początkujących potrzebne są tylko długie spodnie dresowe i koszulka. Dzieci trenujące dłużej będą potrzebowały stroju do Judo- Judogi. Przed zakupem proszę skonsultować się z trenerem, który doradzi jaki sprzęt zakupić. Proszę pamiętać, że strój do Judo różni się od stroju do karate czego do końca nie wiedzą sprzedawcy w dużych sieciowych sklepach sportowych.

REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA.

 1. Rezygnacja z zajęć przyjmowana jest tylko w formie pisemnej na e-mail klubu: kontakt@judo-neko.pl. Brak rezygnacji przed końcem miesiąca skutkuje obowiązkiem opłaty składki za następny miesiąc.
 2. Samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa, obowiązek opłacania składek mija w momencie złożenia rezygnacji, aby rezygnacja została przyjęta muszą być uregulowane wszystkie zobowiązania wobec klubu, w tym płatności.

Nabory do klubu prowadzimy przez cały rok, natomiast dbając o jakość zajęć to sekcja i trener ostatecznie podejmują decyzję do której grupy może dołączyć nowy uczestnik.