Półkolonie Lato 2021- oferta już wkrótce


To jednak nie koniec wakacyjnych przygód! Za dobrze nam na tych wakeparkach z Waszymi dziećmi! A pogoda w to lato nas rozpieszcza mocno! W związku z tym postanowiliśmy odpalić jeszcze jedne i tym razem już OSTATNIE na ten sezon PÓŁKOLONIE - 24-28.08!

Dla tych młodszych, którzy są jeszcze za mali na nasz obóz, ale kochają sport, dobrą zabawę i chcieliby przeżyć z nami swoją pierwszą niezapomnianą letnią przygodę, no i oczywiście przygotować się na swój pierwszy obóz ;) oraz dla tych, którym nie udało się pojechać po prostu w tym roku na obóz, lub jest im ciągle mało i potrzebują szaleństw od rana na spożytkowanie energii - od tego roku jako nasz stały punkt wakacyjnego harmonogramu wprowadzamy - PÓŁKOLONIE!

Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:30, a wszystko to niedaleko Warszawy na zaprzyjaźnionym wakepark’u Wake For Friends w Grodzisku Mazowieckim. (Niektórzy rodzice znają już to miejsce z naszych pikników na zakończenie sezonu.) Zabawy i treningi na świeżym powietrzu, nad jeziorkiem, pluskanie się w wodzie, akrobatyka na trampolinach, turnieje piłki nożnej, badmintona, gry terenowe, ognisko, zajęcia plastyczne, wyścigi na deskach typu Sup, judo itd. A dla chętnych nauka pływanie na wakeboardzie pod okiem instruktorów! 

W cenie obozu jest codzienne pływanie na pompowanym kole i na brzuchu a także jedna lekcja pływania wakeboardzie. Jeżeli pływanie na wakeboardzie spodoba się dziecku i będziecie chcieli kontynuować tę zajawkę będzie taka możliwość za dodatkową opłatą:

150 zł- pływanie codziennie

40 zł - pływanie jednego dnia

Pływamy około 20 min, a w praktyce dopóki dzieciaki mają siłę :)

za pływanie rozliczamy się na koniec półkolonii.

Obóz maksymalnie na 15 osób więc ilość miejsca baaaardzo ograniczona!

Cena transportu na tych półkoloniach to 100 zł.

Zobaczcie film z naszych pierwszych półkolonii tego lata!

Jak się zarejestrować

  1. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów.
  2.  Z rozwijanego menu na samym końcu wybieramy grupę "PÓŁKOLONIE"
    Rejestracja online bardzo ułatwi nam kontakt z Państwem i szybką wymianę informacji za pośrednictwem maila i SMSów.
  3. Opłaty (650 zł bez transportu lub 750 zł z transportem) dokonujemy w dniu rozpoczęcia półkolonii na zbiórce.
  4. Poniżej zdjęcie informacyjne jak znaleźć numer konta do wpłat za półkolonie w PANELU RODZICA. 1. Najpierw wybieramy jedną z kartotek, 2. następnie klikamy "wpłaty". Poszczególne kartoteki mają różne numery kont. Prosimy o sprawdzenie czy kliknęli Państwo na kartotekę obozową a nie treningową.
  5. Prosimy nie dokonywać opłat przed rejestracją do systemu. Mamy wtedy problemy z księgowaniem.
  6. Na początku czerwca poprosimy Państwa o wypełnienie ONLINE karty obozowej i dostarczenie jej trenerowi prowadzącemu.
  7. Prosimy o zignorowanie maili powitalnych i załączonych dokumentów. Są wysyłane automatycznie przy rejestracji i nie dotyczą półkolonii.

ZAPISY NA OBÓZ ONLINE