Obóz zimowy Muszyna 2020

 

Ważne informacje obozowe:

– Wyjazd 08.02.2020 z Parkingu na błoniach Stadionu Narodowego. Godzina wyjazdu 7:00Powrót (Sobota)

– Powrót 15.02.2020 w to samo miejsce. Przybliżona godzina 16:00-18:00 w zależności od warunków drogowych.

Prosimy o jak najszybsze wypełnienie kart obozowych, które wyślemy do Państwa mailem.

Należy ją wydrukować oraz koniecznie podpisać wraz ze wszystkimi załącznikami. 

Karty obozowe należy dostarczyć najpóźniej do 31 stycznia 2020 (piątek) do trenera prowadzącego (nie przyjmujemy kart przy autokarze).

DO 31 stycznia prosimy również o dostarczenie koperty z : kieszonkowym ( prosimy o rozmienione pieniądze po 10 zł), pieniędzmi na wypożyczenie sprzętu ( 6 x 25 zł= 150 zł). Dzieci powyżej 10 roku życia mogą mieć kieszonkowe przy sobie, ale $$$ zawsze jest bezpieczniejsza u trenerów.

W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji, prosimy o ich umieszczenie na karcie obozowej. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków. Prosimy również o dostarczenie ich przed obozem. Przypominamy, że nie przyjmujemy nic w dniu wyjazdu przed autokarem oraz nie przyjmujemy środków farmakologicznych typu witamina „C” lub kompleksów witamin typu „Vigor”.

– Przypominamy o zakazie zabierania sprzętu elektronicznego typu: PSP, tablet….

- Telefon można mieć na czas podróży w jedną i drugą stronę żeby szybciej zleciał czas. Na obozie oczywiście telefonów nie używamy.

Propozycja rzeczy które warto spakować :
Judoga
2 komplety strojów do ćwiczeń
2 dresy
Kurtki bardzo ciepłe.
Strój kąpielowy.
Nakrycie głowy – czapki i szaliki
Kominiarka na narty

Bielizna termiczna
Dwie pary rękawiczek
2 pary obuwia- na salę gimnastyczną i na dwór, a do chodzenia po ośrodku ewentualnie dodatkowo kapcie,
Klapki
Ręczniki
Niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe
Niezbędna odzież codzienna
Bielizny na zmianę na każdy dzień.

Sprzęt narciarski albo pieniądze na jego wypożyczenie oraz kask i rękawice.

Dziecko powinno posiadać swój kask. Jest to ważne dla jego bezpieczeństwa.

Coś, co wypełni dziecku czas podczas ciszy poobiedniej (np. książka, PS. NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZĘT DZIECKA!!!)

Prosimy o spakowanie dzieciom na drogę kanapek, wody oraz ewentualnie owoców. Nie pakujemy żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.

Prosimy o pakowanie dziecka przy jego obecności, żeby wiedziało co jest i gdzie jest w jego torbie. Prosimy również o podpisanie rzeczy dziecka, a zwłaszcza judog, pasów i odzieży klubowej – jego imieniem i nazwiskiem.

 

Gdzie będziemy jeździć, jakie atrakcje zimowe?

Dwie Doliny to dwie miejscowości (Wierchomla Mała i Szczawnik k. Muszyny), dwie strony góry Pustej Wielkiej i jeden system wyciągów. To jednocześnie 10 wyciągów i aż 11 km tras – szerokich, malowniczych i o różnym poziomie trudności. Stacja wyciągu jest zaledwie 2 km od hotelu a na miejscu dysponujemy na stałe autokarem, którym jeździmy na stok.

Dodatkową atrakcją (wliczoną w cenę obozu) jest mega tor saneczkowy- ślizgostrada o długości 1900 m położona na zboczach Kotylniczego Wierchu. Super zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Lodowisko- wiadomo! Też będzie grane!

Jak się zapisać?

Obóz jest dla dzieci od 9 roku życia. Jako, że zima jest nieco trudniejszym wyjazdem niż lato, zalecamy rozpoczęcie wyjazdów od obozu letniego.  Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu dziecka na obóz podejmują trenerzy. Jeżeli to Wasz pierwszy obóz z nami prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym przed zapisem.

Zapisu dokonujemy przez rejestrację w naszym systemie ONLINE i wpłatę zaliczki.

Jak się zarejestrować?

  1. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów.
  2.  Z rozwijanego menu na samym końcu wybieramy grupę "OBÓZ ZIMOWY MUSZYNA 2020" i szkołę, w której trenuje dziecko. Jeżeli dziecko nie trenuje u nas w klubie wybieramy grupę "INNE PLACÓWKI".
    Rejestracja online bardzo ułatwi nam kontakt z Państwem i szybką wymianę informacji za pośrednictwem maila i SMSów.
  3. Wpłacamy zaliczkę. FORMĘ WPŁATY ZALICZKI USTALAMY Z TRENEREM PROWADZĄCYM. Prosimy nie opłacać obozu za pośrednictwem DOTPAY dostępnego w systemie.
  4. Prosimy nie dokonywać opłat przed rejestracją do systemu. Mamy wtedy problemy z księgowaniem.
  5. Na początku stycznia poprosimy Państwa o wypełnienie ONLINE karty obozowej i dostarczenie jej trenerowi prowadzącemu.
  6. Prosimy o zignorowanie maili powitalnych i załączonych dokumentów. Są wysyłane automatycznie przy rejestracji i nie dotyczą obozu.

ZAPISY NA OBÓZ ONLINE

 
SPRAWDŹ JAK BAWILIŚMY SIE W ZESZŁYM ROKU!

Dlaczego warto pojechać z nami na obóz?

Przyjaźń przede wszystkim 

Przygoda obozowa rozpoczyna się już od wejścia do autokaru. Dzieci zajmując swoje miejsca, rozpoczynają emocjonujące negocjacje odnośnie składów w pokojach. Często maluchy robią to już przed wyjazdem :). Podczas podróży wszyscy rozmawiają, poznają się, integrują – tworząc drużynę, z którą spędzą najbliższe kilkanaście dni. Wierzymy, że kontakt z rówieśnikami jest niezwykle ważny dla rozwoju emocjonalnego dzieci. Chcemy, aby każdy czuł się swobodnie, dlatego na bieżąco pomagamy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Coś dla ciała coś dla ducha 

Ważnym aspektem naszych obozów jest wychowanie i kształtowanie charakteru dzieci. Od pierwszych chwil uczymy samodzielności i stawiania czoła nowym wyzwaniom. Podopieczni wiedzą o tym, że w każdej sytuacji, z najmniejszym problemem mogą zwrócić się do wychowawców. Przeprowadzamy z dziećmi spotkania, na których tłumaczymy na czym polega szacunek do drugiego człowieka, a także jakie są zasady kultury osobistej. Upominamy podopiecznych, aby używali zwrotów: dzień dobry, do zobaczenia, smacznego, dobranoc, przepraszam, dziękuję.

Poza zajęciami ruchowymi dzieci mają możliwość sprawdzenia się w  organizowanych przez nas turniejach i konkursach. Często odbywają się one w formie drużynowej, co uczy pracy zespołowej, zacieśnia więzi przyjacielskie, uczy współpracy i wzajemnej pomocy. Na koniec obozu uczestnicy konkursów nagradzani są upominkami.

Dzieckiem być 

Kolejnym naszym celem jest pokazanie uczestnikom czym jest prawdziwa zabawa i radość płynąca z bycia dzieckiem. I nie mówimy tu o grach elektronicznych i korzystaniu z telefonu komórkowego, wręcz przeciwnie. Wszelkie gadżety elektroniczne i internet odsuwamy na bok, zastępujemy je grami ruchowymi. Próbujemy pokazać dzieciom jak ważny jest kontakt i zabawa z rówieśnikami. Sami pamiętamy jak po szkole spędzaliśmy całe dnie na podwórkach, placach zabaw czy trzepakach. Były to chyba dla wielu z nas najwspanialsze lata życia. Relacje z rówieśnikami pomagają także wyćwiczyć umiejętności interpersonalne, tak potrzebne w dorosłym życiu.

Dbamy o każdy szczegół 

Obozy staramy się organizować na czystych, zalesionych terenach, blisko jezior. Obszar ośrodka jest ogrodzony i zamknięty dla ludzi z zewnątrz. Całość jest monitorowana przez kamery zainstalowane na terenie obozu, a opiekunowie obiektu pełnią 24 godzinny dyżur. Ważnym aspektem naszych wyjazdów jest także odżywianie. Pełnowartościowe posiłki przygotowywane są na miejscu. Dodatkowo dbamy o indywidualne zalecenia dietetyczne podopiecznych. Przez cały okres wyjazdu dzieci mają dostęp do wody i ciepłej herbaty. Mocną stroną naszych obozów jest także zapewnienie licznego sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który co rok staramy się uzupełniać i urozmaicać.

Przed każdym wyjazdem rodzice uczestników otrzymują od nas pakiet informacji o zasadach panujących na obozie oraz listę rzeczy do zabrania. Każdego dnia opiekunowie uwieczniają życie obozowe i poczynania podopiecznych na zdjęciach, które udostępniane są na facebook’u oraz stronie internetowej. Przed obozem organizujemy również spotkanie informacyjne, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.