Obóz zimowy Muszyna 2020

DOKUMENTY:

https://judo-neko.pl/zgloszenie-na-oboz/1452

 • Kartę oddajemy najpóźniej do 9.02.2023 tj. czwartek.(kartę należy oddać do trenerów prowadzących) lub w sytuacji szczególnej piątek 10.02.2023! 
 • Dokumenty Rodo i zgoda na rozpowszechnianie wizerunku też muszą być podpisane ( będą codzienne relację foto i video na facebooku i stronie stąd taka potrzeba)
 • Dodatkowy dokument o podawaniu leków – osoby, które nie otrzymują leków tego dokumentu nie wypełniają
 • Kartę i dokumenty należy oddać włożone w koszulkę do segregatora :-)
 • Jeżeli dziecko nie było szczepione na którąś ze szczepionek podanych na karcie prosimy o wpisanie w tym polu 0000.
 • Prosimy o zweryfikowanie danych w karcie obozowej. W razie błędów prosimy o kontakt!!

WAŻNE INFORMACJE OBOZOWE:

    •    WYJAZD 11.02.2023 z Parkingu na błoniach Stadionu Narodowego. Godzina wyjazdu 10:00.

    •    POWRÓT 18.02.2022 w to samo miejsce. Przybliżona godzina 16:00-18:00 w zależności od warunków drogowych.

    •    Do 9 lutego prosimy o dostarczenie koperty z : KIESZONKOWYM ( prosimy o rozmienione pieniądze po 10 zł) oraz pieniędzmi na wypożyczenie sprzętu ( 6 x 35 zł=210 zł- jeżeli oczywiście dziecko nie ma własnego sprzętu). Dzieci powyżej 10 roku życia mogą mieć kieszonkowe przy sobie, ale $$$ zawsze jest bezpieczniejsza u trenerów.

LEKI:

W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji, prosimy o ich umieszczenie na karcie obozowej. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków. Prosimy również o dostarczenie ich przed obozem. Przypominamy, że nie przyjmujemy nic w dniu wyjazdu przed autokarem! oraz nie przyjmujemy środków farmakologicznych typu witamina „C" lub kompleksów witamin typu „Vigor".

    ◦    Przypominamy o zakazie zabierania sprzętu elektronicznego typu: PSP, tablet....

    ◦    Telefon można mieć na czas podróży w jedną i drugą stronę żeby szybciej zleciał czas. Na obozie oczywiście telefonów NIE używamy. 

PAKOWANIE:

Propozycja rzeczy które warto spakować:

    ◦    Judoga, jeżeli takową się posiada

    ◦    2 komplety strojów do ćwiczeń

    ◦    2 dresy

    ◦    Kurtki bardzo ciepłe

    ◦    Nakrycie głowy – czapki i szaliki

    ◦    Kominiarka na narty

    ◦    Bielizna termiczna

    ◦    Dwie pary rękawiczek

    ◦    2 pary obuwia- na salę gimnastyczną i na dwór, a do chodzenia po ośrodku ewentualnie dodatkowo kapcie

    ◦    Klapki

    ◦    Ręcznik

    ◦    Niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe

    ◦    Niezbędna odzież codzienna

    ◦    Bielizny na zmianę na każdy dzień.

    •    Pistolety NERF bez naboi. Naboje mamy klubowe i nie będzie problemu, że ktoś pogubił swoje prywatne. Mamy też klubowe pistolety także jeżeli ktoś nie ma prosimy się nie przejmować, do zabawy dzieci dostaną nasze. 

   •    ZEGAREK (!!) na rękę, najlepiej elektroniczny

   •    Latarka/czołówka

! Sprzęt narciarski/snowboardowy albo pieniądze na jego wypożyczenie oraz KASK odpowiednio dopasowany! i rękawice narciarskie - wodoodporne.

Dziecko powinno posiadać swój kask. Jest to ważne dla jego bezpieczeństwa.

  •   Coś, co wypełni dziecku czas podczas ciszy poobiedniej (np. książka, gry karciane, kolorowanki, gazetki itp. PS. NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZĘT DZIECKA!!!)

!!! Prosimy o pakowanie dziecka w jego obecności, żeby wiedziało co jest i gdzie jest w jego torbie, a także co do niego należy. Prosimy również o podpisanie rzeczy dziecka, a zwłaszcza judog, pasów i odzieży klubowej – jego imieniem i nazwiskiem !!!

PROWIANT:

Prosimy o spakowanie dzieciom na drogę kanapek, wody oraz owoców. Nie pakujemy żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.

Gdzie będziemy jeździć, jakie atrakcje zimowe?

Dwie Doliny to dwie miejscowości (Wierchomla Mała i Szczawnik k. Muszyny), dwie strony góry Pustej Wielkiej i jeden system wyciągów. To jednocześnie 10 wyciągów i aż 11 km tras – szerokich, malowniczych i o różnym poziomie trudności. Stacja wyciągu jest zaledwie 2 km od hotelu a na miejscu dysponujemy na stałe autokarem, którym jeździmy na stok.

Dodatkową atrakcją (wliczoną w cenę obozu) jest mega tor saneczkowy- ślizgostrada o długości 1900 m położona na zboczach Kotylniczego Wierchu. Super zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Lodowisko- wiadomo! Też będzie grane!

Jak się zapisać?

Obóz jest dla dzieci od 9 roku życia. Jako, że zima jest nieco trudniejszym wyjazdem niż lato, zalecamy rozpoczęcie wyjazdów od obozu letniego.  Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu dziecka na obóz podejmują trenerzy. Jeżeli to Wasz pierwszy obóz z nami prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym przed zapisem.

REJESTRACJA DOKONUJEMY PRZEZ SYSTEM SPORTSMANAGO:

 1. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów.
 2.  Z rozwijanego menu na samym końcu wybieramy grupę "OBÓZ LETNI SIELPIA 2022" i szkołę, w której trenuje dziecko. Jeżeli dziecko nie trenuje u nas w klubie wybieramy grupę "INNE PLACÓWKI". Rejestracja online bardzo ułatwi nam kontakt z Państwem i szybką wymianę informacji za pośrednictwem maila i SMSów.
 3. Wpłacamy zaliczkę. Prosimy nie opłacać obozu za pośrednictwem PRZELEWY24 dostępnego w systemie.
 4. Poniżej zdjęcie informacyjne jak znaleźć numer konta do wpłat za obóz w PANELU RODZICA. 1. Najpierw wybieramy jedną z kartotek, 2. następnie klikamy "wpłaty". Poszczególne kartoteki mają różne numery kont. Jeżeli chodzicie na zajęcia w naszym klubie prosimy o sprawdzenie czy kliknęli Państwo na kartotekę obozową a nie treningową.
 5. Prosimy nie dokonywać opłat przed rejestracją do systemu. Mamy wtedy problemy z księgowaniem.
 6. Na początku czerwca poprosimy Państwa o wypełnienie ONLINE karty obozowej i dostarczenie jej trenerowi prowadzącemu.
 7. Prosimy o zignorowanie maili powitalnych i załączonych dokumentów. Są wysyłane automatycznie przy rejestracji i nie dotyczą obozu.

ZAPISY NA OBÓZ ONLINE

SPRAWDŹ JAK BAWILIŚMY SIE NA POPRZEDNICH OBOZACH ZIMOWYCH!