OBÓZ LETNI SIEPIA 2024

Prosimy o wypełnienie, wydrukowanie i dostarczenie załączoncyh dokumentów z maila zwrotnego. Bez tego nie będziemy mogli zabrać dziecka na obóz. Link do karty obozowej: 

https://judo-neko.pl/zgloszenie-na-oboz/1597/

- Przypominamy o spakowaniu stroju na bal przebierańców. W tym roku też będzie extra imprezka!!!

- Prosimy również o spakowanie latarek (będą atrakcje wieczorową porą na terenie ośrodka) i zegarka elektronicznego (najlepiej najtańszy, wodoodporny)

- Kto ma, zabieramy na obozy pistolety NERF, będzie wojna!!! Prosimy o podpisanie splów i zabranie okularków przeciwsłonecznych do ochrony oczu. Dokupiliśmy bardzo dużo gąbkowych naboi więc można wogóle nie dawać, albo dać i nie przejmować się, że zginą bo mamy duuuużo zapasu :)

- Osoby, których dzieci mają urodziny w czasie obozu i chciałyby, żeby ich dziecko miało wspólną imprezę urodzinową z tortem, szampanem dla dzieci i ciastami proszone są o SMSa pod numer: 605 667 790 o treści: URODZINY SIELPIA 2024, Nazwisko, Imię, data urodzenia, szkoła, w ktorej dziecko trenuje. Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie pod autokar 150 zł w oddzielnej kopercie podpisanej tak samo jak treść SMSa.

- WAŻNE!!! Prosimy o informację SMS też pod numer 605 667 790 od osób, ktore w jedną lub w obu kierunkach będą korzystały z transportu własnego.  W treści: DOJAZD WŁASNY (jeżeli dowożą Państwo dziecko sami) data i przybliżona godzina przyjazdu. POWRÓT WŁASNY (jeżeli odbierają Państwo dziecko sami) data i przybliżona godzina odbioru.

- Przypominamy o spakowaniu leków, ktore dziecko musi przyjmować na stałe w plastikowe pudełko z opisem dawkowania i dostarczenie trenerom przed odjazdem.

- Kieszonkowe w drobnych nominałach (najlepiej po 10 zł) w kopertach też dostarczamy do trenerów, lub dajemy dzieciom do plecaka i trenerzy pozbierają w czasie podróży.

- Przypominamy, że na obozie dzieci nie używają telefonów komórkowych. Jest to dla nich świetna okazja do odklejenia się od elektroniki i interakcji z otoczeniem i innymi obozowiczami. Ta praktyka daje naprawdę świetne efekty. Z telefonu dzieci mogą korzystać tylko w czasie podróży żeby szybciej zleciał im czas. Na miejscu już nie będą się nudzić! :)

Zapraszamy serdecznie na nasz kolejny obóz. Jak zwykle szykujemy ogrom atrakcji a nasi trenerzy już zbierają energię z całego kosmosu żeby nikt się z nami nie nudził :)

Jest to nasz główny obóz letni, który robimy już od wielu lat! Sielpia znajduje się niedaleko Kielc, a nasz ośrodek otacza las i mamy prawie bezpośredni dostęp do jeziorka. Ośrodek jest tylko dla nas więc w czasie wolnym dzieci mają dostęp do boiska, placów zabaw, trampolin itd. Na tym obozie głównie skupiamy się na szeroko pojętej rekreacji ruchowej, czyli duuużej dawcę różnorakiego sportu. Nie ma z nami czasu na nudę od rana działamy, jak nie plaża i pluskanie, to rowerki wodne lub kajaki, park linowy, przeprawy przez rzeczkę, budowanie szałasów w lesie, paintball, łuki, akrobatyka, judo, randori z innymi klubami (na sali wyłożonej profesjonalną matą i wyposażoną w air track oraz batut), walka na balony z wodą, zbijak, plastyka, gry planszowe, gokarty, trampoliny i wiele wiele innych! Na obozie czeka nas również dyskoteka przebieraniec, wspólne ognisko, uczta kinomaniaka z popcornem na macie, wycieczki na lody no i oczywiście pamiątki.

Zobacz koniecznie jak bawiliśmy się na poprzednim obozie!

 

Ilość miejsc w tym roku jest mocno ograniczona więc zachęcamy do szybkiej rezerwacji!

Jak się zapisać?

Obóz jest dla dzieci od 8 roku życia (rocznik 2016). Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu dziecka na obóz podejmują trenerzy. Jeżeli to Wasz pierwszy obóz z nami prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym przed zapisem.

REJESTRACJA DOKONUJEMY PRZEZ SYSTEM SPORTSMANAGO

Poniżej znajdą Państwo obrazkową instrukcją zapisu i opłaty zadatku.

Przypominamy, że tylko wpłata zadatku gwarantuje miejsce!

ZAPISY NA OBÓZ ONLINE

DLACZEGO WARTO POJECHA Z NAMI NA OBÓZ?

Dla każdego coś ciekawego

W czasie obozu chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z: judo, piłki nożnej, gimnastyki i tańca. Wykwalifikowana kadra dba o odpowiedni podział na grupy, uwzględniając wiek i poziom zaawansowania. Dodatkowo dzieci mają możliwość skorzystania z wielu innych atrakcji tj.: rowerki wodne i kajaki, zajęcia gimnastyczne, akrobatyczne, rozciągające, zabawy terenowe, podchody, budowanie szałasów, chowany, flagi, paintball, łuki, bitwy wodne czy trampoliny.

Przyjaźń przede wszystkim

Przygoda obozowa rozpoczyna się już od wejścia do autokaru. Dzieci zajmując swoje miejsca, rozpoczynają emocjonujące negocjacje odnośnie składów w pokojach. Często maluchy robią to już przed wyjazdem :). Podczas podróży wszyscy rozmawiają, poznają się, integrują – tworząc drużynę, z którą spędzą najbliższe kilkanaście dni. Wierzymy, że kontakt z rówieśnikami jest niezwykle ważny dla rozwoju emocjonalnego dzieci. Chcemy, aby każdy czuł się swobodnie, dlatego na bieżąco pomagamy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Coś dla ciała coś dla ducha

Ważnym aspektem naszych obozów jest wychowanie i kształtowanie charakteru dzieci. Od pierwszych chwil uczymy samodzielności i stawiania czoła nowym wyzwaniom. Podopieczni wiedzą o tym, że w każdej sytuacji, z najmniejszym problemem mogą zwrócić się do wychowawców. Przeprowadzamy z dziećmi spotkania, na których tłumaczymy na czym polega szacunek do drugiego człowieka, a także jakie są zasady kultury osobistej. Upominamy podopiecznych, aby używali zwrotów: dzień dobry, do zobaczenia, smacznego, dobranoc, przepraszam, dziękuję.

Poza zajęciami ruchowymi dzieci mają możliwość sprawdzenia się w  organizowanych przez nas turniejach i konkursach. Często odbywają się one w formie drużynowej, co uczy pracy zespołowej, zacieśnia więzi przyjacielskie, uczy współpracy i wzajemnej pomocy. Na koniec obozu uczestnicy konkursów nagradzani są upominkami.

Dzieckiem być

Kolejnym naszym celem jest pokazanie uczestnikom czym jest prawdziwa zabawa i radość płynąca z bycia dzieckiem. I nie mówimy tu o grach elektronicznych i korzystaniu z telefonu komórkowego, wręcz przeciwnie. Wszelkie gadżety elektroniczne i internet odsuwamy na bok, zastępujemy je grami ruchowymi. Próbujemy pokazać dzieciom jak ważny jest kontakt i zabawa z rówieśnikami. Sami pamiętamy jak po szkole spędzaliśmy całe dnie na podwórkach, placach zabaw czy trzepakach. Były to chyba dla wielu z nas najwspanialsze lata życia. Relacje z rówieśnikami pomagają także wyćwiczyć umiejętności interpersonalne, tak potrzebne w dorosłym życiu.

Dbamy o każdy szczegół

Obozy staramy się organizować na czystych, zalesionych terenach, blisko jezior. Obszar ośrodka jest ogrodzony i zamknięty dla ludzi z zewnątrz. Całość jest monitorowana przez kamery zainstalowane na terenie obozu, a opiekunowie obiektu pełnią 24 godzinny dyżur. Ważnym aspektem naszych wyjazdów jest także odżywianie. Pełnowartościowe posiłki przygotowywane są na miejscu. Dodatkowo dbamy o indywidualne zalecenia dietetyczne podopiecznych. Przez cały okres wyjazdu dzieci mają dostęp do wody i ciepłej herbaty. Mocną stroną naszych obozów jest także zapewnienie licznego sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który co rok staramy się uzupełniać i urozmaicać.

Przed każdym wyjazdem rodzice uczestników otrzymują od nas pakiet informacji o zasadach panujących na obozie oraz listę rzeczy do zabrania. Każdego dnia opiekunowie uwieczniają życie obozowe i poczynania podopiecznych na zdjęciach, które udostępniane są na facebook’u oraz stronie internetowej. Przed obozem organizujemy również spotkanie informacyjne, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Poniżej propozycja rzeczy niezbędnych rzeczy do spakowania:

 • judogi (starsi mogę wziąć dwie jeżeli mają),
 • 3 komplety strojów do ćwiczeń (spodenki, koszulka),
 • 2 dresy,
 • kurtka przeciwdeszczowa (ewentualnie kalosze),
 • strój kąpielowy + okulary przeciwsłoneczne,
 • nakrycie głowy (czapka lub chusta),
 • krem z wysokim filtrem UV oraz preparaty przeciw komarom i kleszczom,
 • wyprofilowane obuwie do biegania – nie mogą to być trampki ani buty do halowej piłki nożnej!!!
 • buty do grania w piłkę na sztucznej trawie (nie korki!!!), opcjonalnie
 • klapki,
 • ręczniki (w tym jeden na plażę),
 • kosmetyki do higieny osobistej,
 • odzież codzienna wraz z dużym zapasem bielizny,
 • dziewczynki obowiązkowo suszarki do włosów – przynajmniej dwie na pokój.
 • 2 pary rękawiczek ogrodowych lub roboczych /będą przydatne np. na parku linowym/
 • pistolety NERF
 • Strót na bal przebierańców
 • latarka
 • ewentualnie zegarek wodoodporny na rękę

Prosimy o pakowanie dziecka w jego obecności, żeby wiedziało co jest i gdzie jest w jego torbie. Prosimy również o podpisanie rzeczy dziecka, a zwłaszcza judog, pasów i odzieży klubowej – jego imieniem i nazwiskiem.

Lekarstwa, które dziecko musi przyjmować, prosimy dostarczyć trenerom minimum dzień przed wyjazdem.

Przypominamy, że nie przyjmujemy nic w dniu wyjazdu przed autokarem oraz nie przyjmujemy środków farmakologicznych typu witamina „C” lub kompleksów witamin typu „Vigor”.

Lekarstwa należy zapakować w plastikowe pudełko podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka wraz z opisanym sposobem dawkowania. Nie przyjmujemy lekarstw w siatkach, woreczkach itp.

Jeżeli dziecko nie potrafi posługiwać się pieniędzmi, przed wyjazdem należy przekazać trenerom zaklejone i opisane koperty z kieszonkowym. Dzieci poniżej 10 roku życia zawsze mają kieszonkowe u trenera.