Wake Freestyle Summer 2021 - oferta wkrótce!

Zapraszamy serdecznie na nasz WAKACYJNY HIT!

Na wstępie zapraszamy do obejrzenia, jak wyglądają takie obozy. Nie na darmo to wideo nazywa się "królowie wakacji".  Link poniżej:

FILMIK "KRÓLOWIE WAKACJI"

Obóz freestylowo- artystyczny w naszym zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym pod Warszawą (Książenice koło Nadarzyna). Organizacja takiego obozu była naszym małym marzeniem, które w tym roku uda się zrealizować. Mamy nadzieję, że na stałe wejdzie do naszego wakacyjnego programu. Kameralny 15 osobowy turnus idealnie wpisuje się w realia tegorocznych wakacji. Blisko natury, na sportowo, z dużą ilością ciekawych warsztatów, a wszystko to w formule slow life.

Cena tego obozu jest nieco wyższa z uwagi na codzienne zajęcia z wakeboardingu (4 godziny dziennie), w ramach którego zapewniamy dzieciom dostęp do wyciągu, sprzęt (deska, kask, kapok) oraz szkolenie pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Obóz maksymalnie na 15 osób więc ilość miejsca baaaardzo ograniczona!

Jak się zapisać?

Obóz jest dla dzieci od 9 roku życia (rocznik 2011). Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu dziecka na obóz podejmują trenerzy. Jeżeli to Wasz pierwszy obóz z nami prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym przed zapisem. ZAPISU DOKONUJEMY PRZEZ REJESTRACJĘ W NASZYM SYSTEMIE ONLINE (SportsManago) I WPŁATĘ ZALICZKI (390 zł).

Jak się zarejestrować

  1. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów.
  2.  Z rozwijanego menu na samym końcu wybieramy grupę "OBÓZ LETNI SIELPIA 2020" i szkołę, w której trenuje dziecko. Jeżeli dziecko nie trenuje u nas w klubie wybieramy grupę "INNE PLACÓWKI".
    Rejestracja online bardzo ułatwi nam kontakt z Państwem i szybką wymianę informacji za pośrednictwem maila i SMSów.
  3. Wpłacamy zaliczkę 390 zł. Prosimy nie opłacać obozu za pośrednictwem DOTPAY dostępnego w systemie.Przypominamy, że w te wakacje działa polityka 100% zwrotu kosztów niezależnie od terminu i powodu rezygnacji.
  4. Poniżej zdjęcie informacyjne jak znaleźć numer konta do wpłat za obóz w PANELU RODZICA. 1. Najpierw wybieramy jedną z kartotek, 2. następnie klikamy "wpłaty". Poszczególne kartoteki mają różne numery kont. Prosimy o sprawdzenie czy kliknęli Państwo na kartotekę obozową a nie treningową.
  5. Prosimy nie dokonywać opłat przed rejestracją do systemu. Mamy wtedy problemy z księgowaniem.
  6. Na początku czerwca poprosimy Państwa o wypełnienie ONLINE karty obozowej i dostarczenie jej trenerowi prowadzącemu.
  7. Prosimy o zignorowanie maili powitalnych i załączonych dokumentów. Są wysyłane automatycznie przy rejestracji i nie dotyczą obozu.

Zobaczcie sami jak wyglądają takie obozy!!!


ZAPISY NA OBÓZ ONLINE