DODATKOWE TRENINGI PIĄTKOWE

Rodzice,

Po bardzo udanym pierwszym dodatkowym piątkowym treningu spieszymy z informacjami o następnych.

Kolejne treningi odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca (godzina 18:00-19:30) do końca roku szkolnego. Jeżeli pierwszy piątek miesiąca okaże się dniem wolnym od pracy (czerwona kartka w kalendarzu) wtedy trening odbędzie się w kolejny piątek. Taka sytuacja wystąpi na przykład w maju.

ADRES: Nowy budynek SP nr 65, ul. Potocka 3 (wejście od Drohickiej)

Treningi do końca roku szkolnego według tego grafiku odbędą się zatem:

Grudzień- 1.12.2023

Styczeń- 5.02.2023

Luty- 2.02.2023

Marzec- 1.03.2023

Kwiecień- 5.04.2023

Maj- 10.05.2023

Czerwiec- 7.06.2023

Szczególnie zapraszamy dzieci, które już biorą udział w zawodach i takie, które planują w tym roku swoje pierwsze starty. Taki trening bardzo pomoga w przygotowaniu do zawodów. Daje bardzo fajną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i przećwiczenia tego, czego uczymy na zajęciach. 

Na treningu bedziemy robili trochę techniki a następnie trochę randori, czyli treningowe walki szkoleniowe. Dzieciaki na codzień robią takie randori w swoich grupach, ale jak wiadomo, ilość i różnorodność pratnerów do ćwiczeń w jednej grupie jest ograniczona.

Na piątkowym treningu dzieci będą mogły poćwiczyć i powalczyć z innymi dziećmi niż na codzień a przy okazji spotkać się z kolegami i koleżankami z obozów, którzy ćwiczą w innych placówkach.

Jeżeli chodzi o logistykę dowozu dzieciaków z innych szkół to rodzicom polecamy gupowanie się po 3/4 osoby i dowożenie dzieci rotacyjnie na zmianę. Biorąc pod uwagę, że treningi narazie odbywać się będą raz w miesiącu, każdy z rodziców musiałby zawieźć i przywieźć dzieciaki maksymalnie 2 razy w semestrze :)

Chcielibyśmy przy tej okazji wspomnieć, że po sąsiedzku przez płot ze szkołą jest OSiR Żoliborz, gdzie czekając na dzieci można skorzystać z basenu, siłowni i sauny, a do tego na piętrze mają pyszną pizzerię! :)

W razie dodatkowych pytań odnośnie sobotniego treningu prosimy o kontakt z trenerem proiwadzącym.

Trening ten jest oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat w ramach składki członkowskiej.

Zarówno dzieciom jak i rodzicom dziękujemy za zaangażowanie. Jeżeli wszystko będzie się dobrze układać po nowym roku postaramy się robić takie treningi 2 razy w miesiącu. Będziemy o tym informować na bieżąco.