Dzień dziecka + zakończenie roku JUDO NEKO 2023

Drodzy Klubowicze!!!

W Sobotę 17.06.2023 odbędzie się nasz klubowy piknik z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego :)Zapraszam Was bardzo serdecznie wraz z całymi rodzinkami, a także wszystkich przyjaciół klubu.

GDZIE?
Klasycznie do naszego ulubionego Wake for Friends Cablepark w Grodzisku Mazowieckim.☀️W końcu to nasze home spot na którym organizujemy półkolonie i spędzamy połowę wakacji! Zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy a możesz poczuć się jak na Mazurach :) 

Wake for Friends Cablepark https://www.facebook.com/wakeforfriends
Adres:  Chrzanów Mały 49, 05-825 Chrzanów Mały 

Poniżej link do google maps:
https://goo.gl/maps/pKmuPWANPG22

KIEDY?
Sobota 17.06.2023, godziny 12:00-17:00

Chętni, mali i duzi, będą mogli spróbować swoich sił na wodzie. Nie tylko na wakeboardzie ale również na kole, lub„na supermana” :) Przepustowość wyciągu jest ograniczona wiec warto przyjechać wcześniej jeżeli jesteście zainteresowani pływaniem na desce. Wyciąg jest dla nas zarezerwowany w godzinach 12-17 :) więc mamy nadzieję, że każdy zdąży się napływać!Do naszej dyspozycji oprócz wyciągu będą również trampoliny, deski trickboard, mini boisko do piłki nożnej⚽️, nasz hit MINI RAMPA - do spróbowania sił na deskorolce/ hulajnodze, deski SUP(Stand Up Paddle) do pływania po jeziorze. Do tego oczywiście hamaki, leżaki, plaża, bar z lodami i napojami, muzyczka + inne gry i zabawy. Pełen relax!!! Z naszej strony postaramy się, abyście z imprezy wyszli wybawieni i najedzeni! Dlatego też przygotowane będą od nas kiełbaski z grilla, woda, napoje, a także dla rodziców piwko.

Na miejscu jest też świetnie działający bar więc o nic nie trzeba się martwić. Jeżeli nie jecie mięsa możecie przynieść na grilla coś swojego a nasz grillman napewno chętnie Wam to przygotuje :)Prosimy o zabranie kocyków/ręczników bo leżaków i hamaków na pewno nie wystarczy dla wszytkich. I NIE ZAPOMNIJCIE O STROJACH KĄPIELOWYCH, oraz własnych pianka jeżeli takie macie :)

Jeżeli chcecie korzystać z mini rampy- weźcie deskorolki, hulajnogi, ale też kaski i ochraniacze jak takie posiadacie! Dzieci ze wszystkich atrakcji korzystają pod opieką rodziców, a trenerzy zajmą się tym na co nie ma czasu w czasie roku szkolnego między treningami, czyli rozmowami i zabawą z Wami :)

Sprawdźcie jak się bawiliśmy na poprzednich edycjach!!
https://www.facebook.com/JudoNeko/videos/454350111988929/

DO ZOBACZENIA!!!