DZIEŃ DZIECKA I ZAKOŃCZENIE ROKU JUDO NEKO 2021

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie wraz z całymi rodzinami na tegoroczne zakończenie sezonu na WAKE FOR FRIENDS w Grodzisku Mazowieckim już w tę sobotę 12.06.2021!

Z uwagi na zapowiadane popołudniu deszcze rozpoczynamy godzinkę wcześniej, czyli  11:00 - 17:00.

W ciągu pikniku zapewnimy mnóstwo zabawy i atrakcji, jak pływanie na wakeboardzie, ciąganie na kole, pływanie na deskach typu SUP, piłka plażowa, trampoliny i wiele wiele innych.

Kilka istotnych informacji dla wszystkich:

- Poprzybyciu znajdźcie swojego trenera. Przybij piątkę i odbierz talony na kiełbaski :)

- Przy barze będą dla Was dostepne woda i soczki. Częstujcie się tym co stoi na barze. Napoje  z lodówki (poza piwkiem) i lody są dodatkowo płatne.

- Prosimy o podpisywanie kubeczków, szczególnie dla dzieci żeby za każdym razem nie brać nowego. Dbajmy o naszą planetkę!

Dzieci na pikniku są pod opieką rodziców. Prosimy o czujność, szczególnie przy wodzie i na wodzie!

Z basenu kąpielowego wychodzimy tylko jedną, płaską stroną. Nie można również chodzić i siadać na plastikowych konstrukcjach na końcu. Inaczej basen ten poprstu się psuje. Bardzo prosimy o kontrolę i pilnowanie dzieci. Jest to prośba od właściciela obiektu. Dzieciaki nie stosujące się bedą miały przerwy w kapieli :)

Deski SUP do pływania po jeziorze są także do Wasze dyspozycji. Dzieci obowiązkowo w kapokach! Zawsze przynajmniej jeden dorosły na wodzie!

WYCIĄGI DO WAKEBOARDU:

Jeżeli chcecie popływac na kółku albo desce na wyciągu wystarczy ustawić się w kolejce. Kiedy przyjdzie Wasza kolej powiedzcie tylko operatorowi z jakiej szkoły jesteście.

- od 11:00 na wyciągu przy basenie ruszamy z ciąganiem na kole. Super zabawa, szczególnie dla najmłodszych.

- od 12 na wyciągu przy barze ruszamy z pływaniem i nauką wake boardu. Zajawka trochę trudniejsza i raczej dla nieco starszych dzieci, od 9/10 roku życia. Młodszym proponujemy zacząć od kółeczka.

Bieżcie stroje do kąpieli bo mamy dużo aktrakcji wondych nie tylko dla dzieci. Pianki do pływania w razie chłodniejszej wody są na miejscu, ale jeżeli macie swoje też warto zabrać.

Jeżeli chcecie spróbować popływać na wakeboardzie proponujemy być raczej wcześniej, żeby zająć sobie kolejkę.

Będzie też od nas kiełbaska z grilla i zimne piwko, a dla dzieci woda i soczki :) Do pewnego mementu wszystko na nasz koszt, ale niestety budżet przez pandemię i ostatni rok mamy mocno ograniczony. Na miejscu będzie też możliwośc zakupienia późnbiej kiełbaski ale większym głodomorom proponujemy wzięcie jakiegoś swojego prowiantu bo grill będzie do Państwa dyspozycji i będzie można sobie dorzucać rzeczy na ruszt :)

Jeżeli zapisaliście się albo myślicie o naszych półkoloniach a nie byliście jeszcze w "Wake for Friends" zapraszamy tym bardziej! Będziecie mogli przekonać się sami jak wygląda nasza letnia baza półkolonijna :) Film z zeszłorocznych półkoloni możecie zobaczyć pod linkiem: https://fb.watch/5Zz8g1hUaF/

Serdecznie zapraszamy! i mamy nadzieję, że się tam zobaczymy! Wszyscy trenerzy będą na pokładzie! Czeka na nas mnóstwo zabawy i gwarantujemy super spędzony dzień! 

DO ZOBACZENIA :)

Miejsce: Wake for Friends, Chrzanów Mały 49, 05-825 Chrzanów Mały

Data: 12.06.2021 sobota

Godzina: 11:00 - 17:00 

Sprawdźcie jak bawiliśmy się na poprzednich edycjach! Link poniżej :)

https://fb.watch/5ZyM_RAN6h/

W prognozie na weekend mimo ciepełka zapowiadają jakieś deszcze, ale miejmy nadzieję, że do soboty pogoda się wyklaruje. W razie dużej klapy pogodowej będziemy informowali co z piknikiem, ale narazie jesteśmy dobrej myśli!