W związku z III etapem odmrażania gospodarki (a niebawem IV etapem) i znoszeniem obostrzeń postanowiliśmy WZNOWIĆ nasze ZAJĘCIA STACJONARNE w niektórych placówkach. W nieco innej formie ale o tym za sekundę. Jednocześnie NIE chcemy rezygnować z treningów na platformie ZOOM. Dajemy tym samym szansę osobom, które z różnych względów nie będą w stanie do nas dołączyć na zajęcia stacjonarne. No i oczywiście dla tych którym treningu nigdy za wiele ;)

Część naszych zajęć odbywa się na świeżym powietrzu, szczególnie, że pogoda jest co raz ładniejsza, a dzieci wystarczająco nasiedziały się w domach. Napewno dodatkowa aktywność na świeżym powietrzu i „wybieganie się” po kwarantannie każdemu się przyda! Będzie dużo gier i zabaw sprawnościowo-biegowych oraz gimnastyki i może akrobatyki. Będziemy mieli też trampolinę/odskocznię i miękkie materace więc będzie wesoło :)

Zajęcia w szkole przy ulicy Balkonowej 4 (Bródno) odbywać się będą na świeżym powietrzu. Mata rozkładana będzie na boisku szkolnym a do tego będziemy korzystali z boiska tartanowego.

Szkoła na Bajkowej (Radość) bez problemu udostępniła nam dużą halę sportową gdzie mamy do dyspozycji 3 sektory na wyłączność.

Oczywiście treningi odbywać się będą zgodnie z wytycznymi i rekomendacjami Polskiego Związku Judo i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Najważniejsze z nich to:

- Wyłączenie szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą)

- Trener odbiera i odprowadza dzieci przed szkołę.

- Dzieci przychodzą pod szkołę już przebrane i mają ze sobą klapki na zmianę.

- 15 min przerwy między treningami, tak aby grupy na siebie nie wpadały i żeby był czas na dezynfekcję sali.

Wchodząc nasalę trzeba będzie zdezynfekować ręce płynem.

Zalecenia te zmienią się zapewne od 5 czerwca, ale narazie działamy według aktualnych wytycznych. Poniżej link do wytycznych Polskiego Związku Judo:

http://web.pzjudo.pl/sites/default/files/zalaczniki/2020/rekomendacje_pz_judo_dla_wznowienia_zajaa_i_treninga3w_w_klubach_judo_19.05.2020.pdf

Osoby, które będą brały udział w zajęciach prosimy o dostarczenie na pierwsze zajęcia podpisanego oświadczenia:

OŚWIADCZENIE COVID

 

Ćwiczymy według grafiku:

  • 2 razy w tygodniu w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY zajęcia będą odbywały się na świeżym powietrzu na polach przy Centrum Olimpijskim przy Wisłostradzie na wysokości Placu Wilsona (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4). Możliwość odwołania zajęć ze względu na pogodę (deszcz, burzę). Ubieramy się adekwatnie do warunków atmosferycznych.

17:30-18:30 Grupa młodsza/początkujący (klasy 0-2)

18:30- 19:30 Grupa starsza/ średniozaawansowani (klasy 2 i starsi)

  • 2 razy w tygodniu WTORKI, CZWARTKI zajęcia na świeżym powietrzu (mata rozłożona na boisku + zabawy na boisku tartanowym)  w szkole na ul. Balkonowej 4 (Bródno) w grupie do 12 osób!

17:30- 18:30- klasy 0-2 (grupy mniej zaawansowane, ćwiczące od tego lub poprzedniego roku szkolnego)

18:45- 20:00- klasy 2 i starsi (grupy bardziej zaawansowane ćwiczące dłużej niż 2 lata)

  • 2 razy w tygodniu WTORKI, CZWARTKI zajęcia na sali w szkole na ul. Bajkowej (Radość) w grupie do 12 osób!

17:30- 18:30- Jeden trening dla wszystkich chętnych.

 

Przy większej ilości chętnych będziemy tworzyć dodatkowe grupy.

Osoby, które chciałyby powrócić do treningów prosimy o kontakt mailowy: kontakt@judo-neko.pl

 

Przy okazji bardzo dziękujemy wszystkim, którzy z nami zostali, wspierali i trenowali z nami przez te trudne miesiące. Otrzymaliśmy bardzo dużo ciepłych słów wsparcia, zrozumienia i dużo pomocy.