JUDO Wawer- Radość, ul. Cyklamenów 28 PRZEDSZKOLE

GRAFIK NA ROK SZKOLNY 2023/2024 już wkrótce!

 

Odbieramy  dzieci z sali. Wystarczy, że dostarczą Państwo do przedszkola zgodę na odbiór :) Wzór dokumentu znajduje się w zakładce DO POBRANIA.

 

 

Wtorki i Czwartki

grupa C  (Żonkile, Krokusy, Tulipany, Słoneczniki, Maki)  16:30 - 17:15

Składka członkowska za zajęcia: 180 zł/miesiąc (raz w tygodniu- 120 zł).

 

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację w naszym systemie. Nie zobowiązuje to do niczego a my mamy możliwość wysyłania do Państwa informacji odnośnie treningów.

Na podstawie listy z systemu trener będzie zabierał dzieci z sali na zajęcia. Bardzo prosimy o dostarczenie do Pani wychowawczyni zgody na odbiór dziecka przez trenera na zajęcia (dokumenty otrzymają Państwo w mailu powitalnym po rejestracji, są też dostępne na naszej stronie w zakładce DO POBRANIA). Bez tego możemy mieć problem z odbiorem.

Jeżeli godziny treningów nie zgrywają się z Państwa planem lub dziecko nie mieści się w podanym przedziale wiekowym jest możliwość zapisania do innej grupy po konsultacji z trenerem prowadzącym.

Opłaty za zajęcia dokonujemy do 10-ego dnia każdego miesiąca na indywidualny rachunek bankowy przypisany do każdego zawodnika. Numer ten po zarejestrowaniu się znajdą Państwo w PANELU RODZICA w zakładce WPŁATY

W tytule wpisujemy tylko nazwisko i imię dziecka.

kontakt:
Bartek Sławek   606 407 578