Jak się zapisać?

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące treningów i zapisów w naszym klubie.

Na zajęcia w naszym klubie serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat. Możliwe jest zapisanie dziecka, które nie mieści się w podanym przedziale wiekowym po wcześniejszej konsultacji z trenerem. W niektórych placówkach prowadzimy grupy przedszkolne dla dzieci od 4 roku życia.
Jeżeli godziny treningów nie zgrywają się z planem lekcji jest możliwość zapisania dziecka do innej grupy o innym stopniu zaawansowania po konsultacji z trenerem prowadzącym.

Odbieramy dzieci ze świetlicy szkolnej!

JAK SIĘ ZAPISAĆ???

 1. Wejdź w zakładkę PLACÓWKI, sprawdź gdzie trenujemy, wybierz interesującą Cię szkołę, przeczytaj opis, sprawdź dni i godziny treningów oraz wysokość składki.
 2. Skontaktuj się z trenerem.
 3. Przyjdź na trening próbny (przez trening próbny rozumiemy pierwszy trening dziecka w danej grupie, nie ma tworzonych specjalnych dni treningów próbnych),
 4. Kliknij i zapisz się ONLINE :)
 5. Jeżeli trener ma zabrać dziecko na trening próbny ze świetlicy ZAPISZ dziecko ONLINE do naszego systemu i dostarcz na świetlicę upoważnienie do odbioru przez trenera.

Przy zapisie ONLINE należy zaakceptować regulamin naszego klubu, w tym regulaminu opłat, nawet jeżeli chcecie skorzystać tylko z treningu próbnego. Jeżeli po zajęciach próbnych nie zdecydujecie się na podjęcie treningów wystarczy informacja mailowa i usuwamy takie konto z systemu. Oczywiście nie wiąże się to z żadnymi kosztami.

ZAPISY ONLINE

CO WARTO WIEDZIEĆ ?

 1. STRÓJ NA PIERWSZE ZAJĘCIA I OBOWIĄZKOWA WODA– na treningu próbnym dziecko musi mieć strój sportowy, czyli koszulka + spodenki/leginsy – ważne by były bez suwaków, najlepiej z długimi nogawkami (na akrobatykę z krótkimi), obuwie na zmianę (dzieci ćwiczą na bosaka, ale poruszają się po szkole w zmienionym obuwiu, dzięki temu nie wnoszą piachu/brudu na mate (preferowane obuwie typu klapki, crocsy, japonki), butelkę 0,5 l. wody (bardzo prosimy o zwrócenie uwagi co piją dzieci – unikamy wód słodzonych typu woda cytrynowa/truskawkowa etc, soków i napoi gazowanych). Trener prowadzący wskaże, w którym miejscu na sali taką butelkę można postawić – WAŻNE! Prosimy o podpisywanie lub oznaczanie butelek – np. jaką nakleją by dziecko wiedziało, która jest jego lub stosowanie bidonów z oznaczeniami.
 2. PRZYPOMINAMY ŻE AKTUALNIE RODZICE NIE MOGĄ WCHODZIĆ NA TEREN SZKOŁY.
  NIEPRZEBYWANIE RODZICÓW PRZY MACIE– jedną z zasad w naszym klubie jest nieprzebywanie rodziców przy macie podczas treningów – wiemy, że na samym początku będzie to trudne, ale staramy się by dzieci przyzwyczajały się do trenera, podczas zajęć zwracały uwagę na kolegów i trenera. Z doświadczenia wiemy, że dzieci dużo lepiej koncentrują się na zajęciach, gdy rodzica nie ma w pobliżu.
 3. CO PRZED TRENINGIEM– prosimy przypomnieć dziecku o pójściu do toalety, by nie było potrzeby wychodzenia w trakcie treningu.

DALSZE KROKI PO ODBYCIU TRENINGU PRÓBNEGO?

Jeżeli nie rejestrowaliście się do naszego systemu przed pierwszymi zajęciami, po odbyciu treningu próbnego należy zarejestrować dziecko w systemie Sportsmanago. Warunkiem rejestracji I dołączenia do klubu jest zapoznanie się, akceptacja i podpisanie elektronicznie REGULAMINU KLUBU i REGULAMINU OPŁAT.

OPŁATY.

   1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie co miesięcznej składki członkowskiej. 
  • Wpłaty dokonujemy przelewem bezpośrednim przez serwis „Przelewy24” w naszym systemie SPORTSMANAGO.
   1. Wpłatę należy dokonać do 10 dnia danego miesiąca.
   2. Wysokość składki jest niezależna od ilości zajęć, w jakich uczestniczy członek klubu. W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach nie ma możliwości odliczania części opłaty. Dziecko ma prawo odrobić treningi w dowolnej placówce
   3. Wysokość składki jest uzależniona od placówki w której odbywają się zajęcia. Aktualne stawki za zajęcia na dany rok umieszczone są zawsze na naszej stronie www w zakładce PLACÓWKI.
   4. Wysokość składki w każdym miesiącu jest taka sama od września do czerwca, niezależnie od wypadających zajęć ze względu na święta, ferie itp. Wyłączone z opłat są jedynie lipiec i sierpień. Składki to opłata roczna (przewiduje około 70 treningów wciągu roku szkolnego, czyli średnio 7 treningów w miesiącu) podzielona na 10 równych części. 
   5. W przypadku nieobecności przez cały miesiąc składka członkowska wynosi 50 zł , jest to opłata rezerwująca miejsce w grupie.
   6. W przypadku dłuższej przerwy w treningach (ponad miesiąc) sprawy rozliczeniowe ustalane są indywidualnie z trenerem.
   7. Pierwszorazowa opłata wpisowa do klubu jest darmowa, natomiast w przypadku ponownego zapisu do klubu po wcześniejszej rezygnacji, opłata wpisowa wynosi 80 zł.
   8. W przypadku dłuższych przerw spowodowanych czynnikami niezależnymi od klubu (np. pandemii), wprowadzone zostaną zajęcia online, które są równoważne z zajęciami stacjonarnymi.
   9. Rezygnacja z zajęć przyjmowana jest tylko w formie pisemnej na e-mail klubu: kontakt@judo-neko.pl. Brak rezygnacji przed końcem miesiąca skutkuje obowiązkiem opłaty składki za następny miesiąc.
   10. Samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie zwalnia z opłacania składki członkowskiej. 
   11. W razie nieopłacenia zajęć, uczestnik może nie zostać dopuszczony do treningu.

UBEZPIECZENIE.

 1. Każde dziecko u nas w klubie powinno mieć wykupione ubezpieczenie. Nie jest to obowiązkowe ale bardzo często nasze zajęcia są traktowane jako sport wysokiego ryzyka i są wyłączane spod innych ubezpieczeń. W skali roku jest to niska kwota, a zarówno my jak i Państwo mamy pewność, że dzieci są ubezpieczone.
 2. Koszt to ok 50 zł za cały rok. Ubezpieczenie to działa 24 godziny na dobę także poza naszymi treningami.
 3. Ubezpieczenie opłacamy wraz z pierwszą składką członkowską, na to samo konto co składka (może być w jednym przelewie, w tytule wystarczy dopisać „+ubezpieczenie”).
 4. Jeżeli wykupujecie Ubezpieczenie działa przez rok od momentu zaksięgowania opłaty.

STRÓJ DO JUDO.

 1. Do treningu w grupach początkujących potrzebne są tylko długie spodnie dresowe i koszulka. Dzieci trenujące dłużej będą potrzebowały stroju do Judo- Judogi. Przed zakupem proszę skonsultować się z trenerem, który doradzi jaki sprzęt zakupić. Proszę pamiętać, że strój do Judo różni się od stroju do karate czego do końca nie wiedzą sprzedawcy w dużych sieciowych sklepach sportowych.

REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA.

 1. Rezygnacja z zajęć przyjmowana jest tylko w formie pisemnej na e-mail klubu: kontakt@judo-neko.pl. Brak rezygnacji przed końcem miesiąca skutkuje obowiązkiem opłaty składki za następny miesiąc.
 2. Samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa, obowiązek opłacania składek mija w momencie złożenia rezygnacji, aby rezygnacja została przyjęta muszą być uregulowane wszystkie zobowiązania wobec klubu, w tym płatności.

Nabory do klubu prowadzimy przez cały rok, natomiast dbając o jakość zajęć to sekcja i trener ostatecznie podejmują decyzję do której grupy może dołączyć nowy uczestnik.