Obóz zimowy Muszyna 2022

 

Ważne informacje obozowe:

– Wyjazd 29.01.2022 z Parkingu na błoniach Stadionu Narodowego. Godzina wyjazdu 10:00.

– Powrót 05.02.2022 w to samo miejsce. Przybliżona godzina 16:00-18:00 w zależności od warunków drogowych.

DO 27 stycznia prosimy o dostarczenie koperty z : kieszonkowym ( prosimy o rozmienione pieniądze po 10 zł), pieniędzmi na wypożyczenie sprzętu ( 6 x 30 zł= 180 zł). Dzieci powyżej 10 roku życia mogą mieć kieszonkowe przy sobie, ale $$$ zawsze jest bezpieczniejsza u trenerów.

W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji, prosimy o ich umieszczenie na karcie obozowej. Leki przyjmujemy spakowane tylko i wyłącznie do plastikowych zamykanych pudełek, opisanych imieniem i nazwiskiem zawodnika wraz z załączonym wewnątrz sposobem ich dawkowania. W żadnej innej formie nie przyjmujemy leków. Prosimy również o dostarczenie ich przed obozem. Przypominamy, że nie przyjmujemy nic w dniu wyjazdu przed autokarem oraz nie przyjmujemy środków farmakologicznych typu witamina „C" lub kompleksów witamin typu „Vigor".

– Przypominamy o zakazie zabierania sprzętu elektronicznego typu: PSP, tablet....
- Telefon można mieć na czas podróży w jedną i drugą stronę żeby szybciej zleciał czas. Na obozie oczywiście telefonów nie używamy.

Propozycja rzeczy które warto spakować:

Judoga
2 komplety strojów do ćwiczeń
2 dresy
Kurtki bardzo ciepłe
Nakrycie głowy – czapki i szaliki
Kominiarka na narty
Bielizna termiczna
Dwie pary rękawiczek
2 pary obuwia- na salę gimnastyczną i na dwór, a do chodzenia po ośrodku ewentualnie dodatkowo kapcie
Klapki
Ręcznik
Niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe
Niezbędna odzież codzienna
Bielizny na zmianę na każdy dzień.

Pistolety NERF bez naboi. Naboje mamy klubowe i nie będzie problemu, że ktoś pogubił swoje prywatne.

Zegarek na rękę, najlepiej elektroniczny

Latarka/czołówka

Sprzęt narciarski/snowboardowy albo pieniądze na jego wypożyczenie oraz kask i rękawice.
Dziecko powinno posiadać swój kask. Jest to ważne dla jego bezpieczeństwa.

Coś, co wypełni dziecku czas podczas ciszy poobiedniej (np. książka, PS. NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZĘT DZIECKA!!!)

Prosimy o spakowanie dzieciom na drogę kanapek, wody oraz ewentualnie owoców. Nie pakujemy żadnych słodyczy i słodkich napojów typu cola i pseudo naturalnych soków.

Prosimy o pakowanie dziecka przy jego obecności, żeby wiedziało co jest i gdzie jest w jego torbie. Prosimy również o podpisanie rzeczy dziecka, a zwłaszcza judog, pasów i odzieży klubowej – jego imieniem i nazwiskiem.

 

Gdzie będziemy jeździć, jakie atrakcje zimowe?

Dwie Doliny to dwie miejscowości (Wierchomla Mała i Szczawnik k. Muszyny), dwie strony góry Pustej Wielkiej i jeden system wyciągów. To jednocześnie 10 wyciągów i aż 11 km tras – szerokich, malowniczych i o różnym poziomie trudności. Stacja wyciągu jest zaledwie 2 km od hotelu a na miejscu dysponujemy na stałe autokarem, którym jeździmy na stok.

Dodatkową atrakcją (wliczoną w cenę obozu) jest mega tor saneczkowy- ślizgostrada o długości 1900 m położona na zboczach Kotylniczego Wierchu. Super zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Lodowisko- wiadomo! Też będzie grane!

Jak się zapisać?

Obóz jest dla dzieci od 9 roku życia. Jako, że zima jest nieco trudniejszym wyjazdem niż lato, zalecamy rozpoczęcie wyjazdów od obozu letniego.  Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu dziecka na obóz podejmują trenerzy. Jeżeli to Wasz pierwszy obóz z nami prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym przed zapisem.

Jak się zarejestrować?

Szkoły Barcelońska, Gubinowska, Sobieskiego, Zakrzewska dokonują zapisu i opłat u trenera prowadzącego.

Szkoły korzystające z systemu SPORTSMANAGO dokonują zapisu przez nasz system ONLINE a wpłaty na konto podane w instrukcji poniżej.

REJESTRACJA PRZEZ SYSTEM SPORTSMANAGO:

  1. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów.
  2.  Z rozwijanego menu wybieramy OBOZY a następnie "OBÓZ ZIMOWY MUSZYNA 2022" i szkołę, w której trenuje dziecko. Jeżeli dziecko nie trenuje u nas w klubie wybieramy grupę "SPOZA KLUBU".
    Rejestracja online bardzo ułatwi nam kontakt z Państwem i szybką wymianę informacji za pośrednictwem maila i SMSów.
  3. Wpłacamy zaliczkę na konto: 91249010287000045108856101 w tytule "Nazwisko i Imię Muszyna 2022"
  4.  Tylko wpłata zaliczki rezerwuje miejsce.
  5. Prosimy nie dokonywać opłat przed rejestracją do systemu. Mamy wtedy problemy z księgowaniem.
  6. Na początku stycznia poprosimy Państwa o wypełnienie ONLINE karty obozowej i dostarczenie jej trenerowi prowadzącemu.
  7. Prosimy o zignorowanie maili powitalnych i załączonych dokumentów. Są wysyłane automatycznie przy rejestracji i nie dotyczą obozu.

Z powodu wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej, gwarantujemy zwrot wszystkich wpłaconych pieniędzy za wyjątkiem połowy zadatku (200 zł) niezależnie od momentu rezygnacji z wyjazdu. W przypadku odwołania obozu ze strony organizatora wszystkie środki zostaną zwrócone. 

ZAPISY NA OBÓZ ONLINE

 

SPRAWDŹ JAK BAWILIŚMY SIE NA POPRZEDNICH OBOZACH ZIMOWYCH!

 

Dlaczego warto pojechać z nami na obóz?

Przyjaźń przede wszystkim 

Przygoda obozowa rozpoczyna się już od wejścia do autokaru. Dzieci zajmując swoje miejsca, rozpoczynają emocjonujące negocjacje odnośnie składów w pokojach. Często maluchy robią to już przed wyjazdem :). Podczas podróży wszyscy rozmawiają, poznają się, integrują – tworząc drużynę, z którą spędzą najbliższe kilkanaście dni. Wierzymy, że kontakt z rówieśnikami jest niezwykle ważny dla rozwoju emocjonalnego dzieci. Chcemy, aby każdy czuł się swobodnie, dlatego na bieżąco pomagamy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Coś dla ciała coś dla ducha 

Ważnym aspektem naszych obozów jest wychowanie i kształtowanie charakteru dzieci. Od pierwszych chwil uczymy samodzielności i stawiania czoła nowym wyzwaniom. Podopieczni wiedzą o tym, że w każdej sytuacji, z najmniejszym problemem mogą zwrócić się do wychowawców. Przeprowadzamy z dziećmi spotkania, na których tłumaczymy na czym polega szacunek do drugiego człowieka, a także jakie są zasady kultury osobistej. Upominamy podopiecznych, aby używali zwrotów: dzień dobry, do zobaczenia, smacznego, dobranoc, przepraszam, dziękuję.

Poza zajęciami ruchowymi dzieci mają możliwość sprawdzenia się w  organizowanych przez nas turniejach i konkursach. Często odbywają się one w formie drużynowej, co uczy pracy zespołowej, zacieśnia więzi przyjacielskie, uczy współpracy i wzajemnej pomocy. Na koniec obozu uczestnicy konkursów nagradzani są upominkami.

Dzieckiem być 

Kolejnym naszym celem jest pokazanie uczestnikom czym jest prawdziwa zabawa i radość płynąca z bycia dzieckiem. I nie mówimy tu o grach elektronicznych i korzystaniu z telefonu komórkowego, wręcz przeciwnie. Wszelkie gadżety elektroniczne i internet odsuwamy na bok, zastępujemy je grami ruchowymi. Próbujemy pokazać dzieciom jak ważny jest kontakt i zabawa z rówieśnikami. Sami pamiętamy jak po szkole spędzaliśmy całe dnie na podwórkach, placach zabaw czy trzepakach. Były to chyba dla wielu z nas najwspanialsze lata życia. Relacje z rówieśnikami pomagają także wyćwiczyć umiejętności interpersonalne, tak potrzebne w dorosłym życiu.

Dbamy o każdy szczegół 

Obozy staramy się organizować na czystych, zalesionych terenach, blisko jezior. Obszar ośrodka jest ogrodzony i zamknięty dla ludzi z zewnątrz. Całość jest monitorowana przez kamery zainstalowane na terenie obozu, a opiekunowie obiektu pełnią 24 godzinny dyżur. Ważnym aspektem naszych wyjazdów jest także odżywianie. Pełnowartościowe posiłki przygotowywane są na miejscu. Dodatkowo dbamy o indywidualne zalecenia dietetyczne podopiecznych. Przez cały okres wyjazdu dzieci mają dostęp do wody i ciepłej herbaty. Mocną stroną naszych obozów jest także zapewnienie licznego sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który co rok staramy się uzupełniać i urozmaicać.

Przed każdym wyjazdem rodzice uczestników otrzymują od nas pakiet informacji o zasadach panujących na obozie oraz listę rzeczy do zabrania. Każdego dnia opiekunowie uwieczniają życie obozowe i poczynania podopiecznych na zdjęciach, które udostępniane są na facebook’u oraz stronie internetowej. Przed obozem organizujemy również spotkanie informacyjne, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.