OBÓZ LETNI SIEPIA 2021

Do naszego obozu coraz bliżej. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje. Na końcu propozycja rzeczy do zabrania na obóz.

Dzień przed wyjazdem prześlemy Państwu listy ze składami autokarów żeby każdy wiedział do którego się kierować.

WYJAZD: 8.07.2021, zbiórka 9:00 parking na Błoniach Stadionu Narodowego

POWRÓT: 18.07.2021 parking na Błoniach Stadionu Narodowego około godziny 15:00

- Osoby, które jeszcze nie wypełniły formularza z kartą obozową proszone są niezwłoczne wypełnienie i wydrukowanie i dostarczenie załączonych dokumentów z maila zwrotnego. Bez tego nie będziemy mogli zabrać dziecka na obóz. Link do karty obozowej: https://judo-neko.pl/zgloszenie-na-oboz/1298/

- Przypominamy o spakowaniu stroju na bal przebierańców. W tym roku też będzie extra imprezka!!!

- Prosimy również o spakowanie latarek (będą atrakcje wieczorową porą na terenie ośrodka) i zegarka elektronicznego (najlepiej najtańszy, wodoodporny)

- Kto ma, zabieramy na obozy pistolety NERF, będzie wojna!!! Prosimy o podpisanie splów i zabranie okularków przeciwsłonecznych do ochrony oczu. Dokupiliśmy bardzo dużo gąbkowych naboi więc można wogóle nie dawać, albo dać i nie przejmować się, że zginą bo mamy duuuużo zapasu :)

- Osoby, których dzieci mają urodziny w czasie obozu i chciałyby, żeby ich dziecko miało wspólną imprezę urodzinową z tortem, szampanem dla dzieci i ciastami proszone są o SMSa pod numer: 880 115 996 o treści: URODZINY SIELPIA 2019, Nazwisko, Imię, data urodzenia, szkoła, w której dziecko trenuje. Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie pod autokar 100 zł w oddzielnej kopercie podpisanej tak samo jak treść SMSa.

- WAŻNE!!! Prosimy o informację SMS też pod numer 880 115 996 od osób, które w jedną lub w obu kierunkach będą korzystały z transportu własnego.  W treści: DOJAZD WŁASNY (jeżeli dowożą Państwo dziecko sami) data i przybliżona godzina przyjazdu. POWRÓT WŁASNY (jeżeli odbierają Państwo dziecko sami) data i przybliżona godzina odbioru.

- Przypominamy o spakowaniu leków, które dziecko musi przyjmować na stałe w plastikowe pudełko z opisem dawkowania i dostarczenie trenerom przed odjazdem.

- Kieszonkowe w drobnych nominałach (najlepiej po 10 zł) w kopertach też dostarczamy do trenerów, lub dajemy dzieciom do plecaka i trenerzy pozbierają w czasie podróży.

- Przypominamy, że na obozie dzieci nie używają telefonów komórkowych. Jest to dla nich świetna okazja do odklejenia się od elektroniki i interakcji z otoczeniem i innymi obozowiczami. Ta praktyka daje naprawdę świetne efekty. Prosimy nie dawać dzieciom telefonów nawet na drogę do autokaru

Zobacz koniecznie jak bawiliśmy się na poprzednim obozie!

Zapraszamy serdecznie na nasz kolejny obóz. Jak zwykle szykujemy ogrom atrakcji a nasi trenerzy już zbierają energię z całego kosmosu żeby nikt się z nami nie nudził :)

Ilość miejsc w tym roku jest mocno ograniczona więc zachęcamy do szybkiej rezerwacji!

W przypadku odwołania obozu ze względu na pandemię i decyzję rządu odnośnie wypoczynku zwracamy 100% wpłaconych pieniędzy!

Na obozie w Sielpi honorujemy również bony turystyczne.

Jak się zapisać?

Obóz jest dla dzieci od 8 roku życia (rocznik 2013). Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu dziecka na obóz podejmują trenerzy. Jeżeli to Wasz pierwszy obóz z nami prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym przed zapisem.

SZKOŁY KORZYSTAJĄCE Z SYSTEMU SportsManago DOKONUJĄ ZAPISU PRZEZ REJESTRACJĘ W NASZYM SYSTEMIE ONLINE I WPŁATĘ ZALICZKI.

WPŁATA ZALICZKI REZERWUJE MIEJSCE NA OBOZIE

POZOSTAŁE SZKOŁY ZAPISUJĄ SIĘ U TRENERA PROWADZĄCEGO

Jak się zarejestrować (dla szkół korzystających z systemu SportsManago)?

 1. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów.
 2.  Z rozwijanego menu na samym końcu wybieramy grupę "OBÓZ LETNI SIELPIA 2021" i szkołę, w której trenuje dziecko. Jeżeli dziecko nie trenuje u nas w klubie wybieramy grupę "INNE PLACÓWKI".
  Rejestracja online bardzo ułatwi nam kontakt z Państwem i szybką wymianę informacji za pośrednictwem maila i SMSów.
 3. Wpłacamy zaliczkę. Prosimy nie opłacać obozu za pośrednictwem DOTPAY dostępnego w systemie.
 4. Poniżej zdjęcie informacyjne jak znaleźć numer konta do wpłat za obóz w PANELU RODZICA. 1. Najpierw wybieramy jedną z kartotek, 2. następnie klikamy "wpłaty". Poszczególne kartoteki mają różne numery kont. Jeżeli chodzicie na zajęcia w naszym klubie prosimy o sprawdzenie czy kliknęli Państwo na kartotekę obozową a nie treningową.
 5. Prosimy nie dokonywać opłat przed rejestracją do systemu. Mamy wtedy problemy z księgowaniem.
 6. Na początku czerwca poprosimy Państwa o wypełnienie ONLINE karty obozowej i dostarczenie jej trenerowi prowadzącemu.
 7. Prosimy o zignorowanie maili powitalnych i załączonych dokumentów. Są wysyłane automatycznie przy rejestracji i nie dotyczą obozu.


ZAPISY NA OBÓZ ONLINE


Dlaczego warto pojechać z nami na obóz?

Dla każdego coś ciekawego

W czasie obozu chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z: judo, piłki nożnej, gimnastyki i tańca. Wykwalifikowana kadra dba o odpowiedni podział na grupy, uwzględniając wiek i poziom zaawansowania. Dodatkowo dzieci mają możliwość skorzystania z wielu innych atrakcji tj.: rowerki wodne i kajaki, zajęcia gimnastyczne, akrobatyczne, rozciągające, zabawy terenowe, podchody, budowanie szałasów, chowany, flagi, paintball, łuki, bitwy wodne czy trampoliny.

Przyjaźń przede wszystkim

Przygoda obozowa rozpoczyna się już od wejścia do autokaru. Dzieci zajmując swoje miejsca, rozpoczynają emocjonujące negocjacje odnośnie składów w pokojach. Często maluchy robią to już przed wyjazdem :). Podczas podróży wszyscy rozmawiają, poznają się, integrują – tworząc drużynę, z którą spędzą najbliższe kilkanaście dni. Wierzymy, że kontakt z rówieśnikami jest niezwykle ważny dla rozwoju emocjonalnego dzieci. Chcemy, aby każdy czuł się swobodnie, dlatego na bieżąco pomagamy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Coś dla ciała coś dla ducha

Ważnym aspektem naszych obozów jest wychowanie i kształtowanie charakteru dzieci. Od pierwszych chwil uczymy samodzielności i stawiania czoła nowym wyzwaniom. Podopieczni wiedzą o tym, że w każdej sytuacji, z najmniejszym problemem mogą zwrócić się do wychowawców. Przeprowadzamy z dziećmi spotkania, na których tłumaczymy na czym polega szacunek do drugiego człowieka, a także jakie są zasady kultury osobistej. Upominamy podopiecznych, aby używali zwrotów: dzień dobry, do zobaczenia, smacznego, dobranoc, przepraszam, dziękuję.

Poza zajęciami ruchowymi dzieci mają możliwość sprawdzenia się w  organizowanych przez nas turniejach i konkursach. Często odbywają się one w formie drużynowej, co uczy pracy zespołowej, zacieśnia więzi przyjacielskie, uczy współpracy i wzajemnej pomocy. Na koniec obozu uczestnicy konkursów nagradzani są upominkami.

Dzieckiem być

Kolejnym naszym celem jest pokazanie uczestnikom czym jest prawdziwa zabawa i radość płynąca z bycia dzieckiem. I nie mówimy tu o grach elektronicznych i korzystaniu z telefonu komórkowego, wręcz przeciwnie. Wszelkie gadżety elektroniczne i internet odsuwamy na bok, zastępujemy je grami ruchowymi. Próbujemy pokazać dzieciom jak ważny jest kontakt i zabawa z rówieśnikami. Sami pamiętamy jak po szkole spędzaliśmy całe dnie na podwórkach, placach zabaw czy trzepakach. Były to chyba dla wielu z nas najwspanialsze lata życia. Relacje z rówieśnikami pomagają także wyćwiczyć umiejętności interpersonalne, tak potrzebne w dorosłym życiu.

Dbamy o każdy szczegół

Obozy staramy się organizować na czystych, zalesionych terenach, blisko jezior. Obszar ośrodka jest ogrodzony i zamknięty dla ludzi z zewnątrz. Całość jest monitorowana przez kamery zainstalowane na terenie obozu, a opiekunowie obiektu pełnią 24 godzinny dyżur. Ważnym aspektem naszych wyjazdów jest także odżywianie. Pełnowartościowe posiłki przygotowywane są na miejscu. Dodatkowo dbamy o indywidualne zalecenia dietetyczne podopiecznych. Przez cały okres wyjazdu dzieci mają dostęp do wody i ciepłej herbaty. Mocną stroną naszych obozów jest także zapewnienie licznego sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który co rok staramy się uzupełniać i urozmaicać.

Przed każdym wyjazdem rodzice uczestników otrzymują od nas pakiet informacji o zasadach panujących na obozie oraz listę rzeczy do zabrania. Każdego dnia opiekunowie uwieczniają życie obozowe i poczynania podopiecznych na zdjęciach, które udostępniane są na facebook’u oraz stronie internetowej. Przed obozem organizujemy również spotkanie informacyjne, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Poniżej propozycja rzeczy niezbędnych rzeczy do spakowania:

 • judogi (starsi mogę wziąć dwie jeżeli mają),
 • 3 komplety strojów do ćwiczeń (spodenki, koszulka),
 • 2 dresy,
 • kurtka przeciwdeszczowa (ewentualnie kalosze),
 • strój kąpielowy + okulary przeciwsłoneczne,
 • nakrycie głowy (czapka lub chusta),
 • krem z wysokim filtrem UV oraz preparaty przeciw komarom i kleszczom,
 • wyprofilowane obuwie do biegania – nie mogą to być trampki ani buty do halowej piłki nożnej!!!
 • buty do grania w piłkę na sztucznej trawie (nie korki!!!), opcjonalnie
 • klapki,
 • ręczniki (w tym jeden na plażę),
 • kosmetyki do higieny osobistej,
 • odzież codzienna wraz z dużym zapasem bielizny,
 • dziewczynki obowiązkowo suszarki do włosów – przynajmniej dwie na pokój.
 • 2 pary rękawiczek ogrodowych lub roboczych /będą przydatne np. na parku linowym/
 • pistolety NERF
 • Strót na bal przebierańców
 • latarka
 • ewentualnie zegarek wodoodporny na rękę

Prosimy o pakowanie dziecka w jego obecności, żeby wiedziało co jest i gdzie jest w jego torbie. Prosimy również o podpisanie rzeczy dziecka, a zwłaszcza judog, pasów i odzieży klubowej – jego imieniem i nazwiskiem.

Lekarstwa, które dziecko musi przyjmować, prosimy dostarczyć trenerom minimum dzień przed wyjazdem.

Przypominamy, że nie przyjmujemy nic w dniu wyjazdu przed autokarem oraz nie przyjmujemy środków farmakologicznych typu witamina „C” lub kompleksów witamin typu „Vigor”.

Lekarstwa należy zapakować w plastikowe pudełko podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka wraz z opisanym sposobem dawkowania. Nie przyjmujemy lekarstw w siatkach, woreczkach itp.

Jeżeli dziecko nie potrafi posługiwać się pieniędzmi, przed wyjazdem należy przekazać trenerom zaklejone i opisane koperty z kieszonkowym. Dzieci poniżej 10 roku życia zawsze mają kieszonkowe u trenera.